hoşlanılan erkeğin arabesk dinleyip nargile içtiğini öğrenmek

artık, o erkekten hoşlanmama sebebidir. üstüne bir de makosen ayakkabı ve babet çorap giyip, boş zamanlarında ülkücü bıyığı bıraktığını fark ederseniz hayata küsebilirsiniz. bu abiyle ancak kıraathanelerde okeye dördüncü arayıp, elli kuruşluk karbonatlı çaydan ya da şeker manyağı eden oraletten bir saatte on tane içip, instagrama, altına atarlı laflar döşenmiş, uzaklara bakma pozunda çekilmiş fotolarınızı atabilirsiniz. allah kimseyi böyle bir kültürsüzlük lağımına düşürmesin.

gerçi, ben sapyoseksüelim diye ortalarda dolaşan nice gösteriş delisi genç, böyle mahalle delikanlılarının altında pestil olup, sapyoseksüelliklerini batak ve pişti masalarında sattılar. gömleğinin üç düğmesi açık ve göğüs kılları meydanda olan delikanlıları gören gençler sapyoseksüelliklerini evde unuttuklarını iddia ediyorlar. allah herkese omurga nasip etsin.

dostoyevski okuyan kültür mantarı bir beyefendi aradığını iddia ederken, kendini, bu dar gömlekli abilerle haftasonu bir parkta mangal yellerken bulanlar var.
balmumu heykeli hissi veren yüzyıllar boyunca saklanması gereken, 'bak o çağlarda böyle erkekler modaydı' denilip ibret alınması gereken erkek modelinin resmi de paylaşılmış, tam olmuş. genel eşcinsel beğenisini ortaya seren bir fotoğraf olmuş.
arabesk dinleyen ya da nargile içen bir kültürsüz olduğunu öğrenene kadar o hoşlanılan erkekten, nasıl olupta hoşlanılmıştır?
adam mı bu kültürsüzlüğünü bilinçli ve kasti olarak saklamıştır yoksa sapyoseksüellik ya da kültürlü olmaktan dem vururken gönül tipe, görünüşe mi kaymıştır?