hoşlanılan erkek için her şeyi yapmak

sabaha kadar uyumayıp vasıtalar çalışmaya başlayınca yanına uçmak.
onun için herşeyi yapıp kendin için hiç birşey yapmamaktır.
karşılığında baskasını seviyor olması en büyük mükafattır.
karşılık beklenmeden yapılır genelde hepsi, sevilen kişinin aynılarını yapması beklenmez zira seviyor olduğunu bilmek yeter. sevenin aklına kötü şey getirmeden, birgün bitecek demeden sevdiği için erimesi. çok kişi tanıdım maddi - manevi fedakarlıkları sonucu geriye kalan sadece hüzün oldu. öyle bir konu ki büyük konuşmaya fırsat vermiyor. geriye bir temenni kalıyor.kendisine yapılanların karşılığını vermese bile bunun farkında olan birisi olsun yeter.
herşeyi yapıp gereğinden fazla değer verince bazen sonu suistimal ve hüsranla bitebilen bir duruma dönüşür.
nabıza göre şerbet. kim nekadarını hak ediyorsa o kadar.
aşıksan bir kere hiçbirşeye yapmam diyemezsin, desende yapmadan duramazsın, dursanda içinde kalır kahrolursun. herşeyi yaparsın.
deli divane olduğum sevgilimden ayrıldığımda, kral tvde altyazı geçirmekten, gazeteye ilan vermeye, şiirler yazmaktan, mektuplar döşenmeye, araya insanlar koymaktan, kovulmak bahasına kapısına gitmeye kadar yaptığım eylemler... o zaman geri dönmedi bana ama sonrasında arkadaş olarak barıştık.
aklımın dur dediği yerde duramadım(bkz: yıldız kenter)
sürekli kendinden ödün verip, kendini bok kadar bile değerli görmemene rağmen, onu yere göğe sığdıramazsın.
ben eskiden tatile çıkarırdım. sevdiğim erkeğe verebileceğim en güzel hediye olarak datça senin, bodrum benim gezdirirdim. sonradan ilişki bitse bile en azından "o tatile ben onun için değil, kendim için çıkmıştım ki. onu da yanımda konu mankeni olarak şeyetmiştim" deme şansım olur.
sürüneceğini bile bile yurtdışına gitmeyi göze almak. gel demesine bakar. *
bekarken adamlarıma yaptığım muamele. örnek verecek olursam, bir akşam evde çok sıkıldım, adamlarımdan en yakın olanına bir mesaj: rakın hazır, buzun hazır, mezen hazır, lig tv
hazır, sıcak suyun hazır, istersen seks de var, gel. cevap: 15 dakika sonra sendeyim. (not: evet, geyşa ruhluyum)
aşıksan zaten,körü körüne yapıyorsun herşeyı..o mutlu olsun ,bende mutlu olurum mantığı....ama bilmiyorum yaa aşkın gözü kördür zaten..ne akıl kalır nede fikir.....
onun çok özel olduğunu düşünürsün,kalbinin en derinini ona açarsın.sevginden ağlarsın canını verebilecek dereceye gelmişsindir. bu bencil insanlık çağında can verebiliyorsak en son noktaya gelebilmişizdirr
hoşlandığım erkeğin elde edemeyeceği durum .
eğer o kişi bunun farkındaysa ve kötü biriyse sizi güzelce kullanır.sonuç olarak acılı bir sürece götürür fakat pek çok şey de öğretir.


(bkz: bok yemenin arapçası)
  • /
  • 2