ido tatlıses'in göğsüne türk yazdırması

ilkokul hayatı boyunca sabahları "ne mutlu türk'üm diyene!" diye bağıran ido'nu türklüğe geçiş: iyi bir türk nasıl olunur listesinin 10. ve son maddesi. artık muhtaç olduğu kudreti damarlarındaki asil türk kanından alacak ve kendisine bundan böyle kıro diyenlere dövmesini gösterecektir. en sevdiği süper kahraman atatürk ve en sevdiği şarkı da izmir'in dağlarında çiçekler açarmış. ido'yu tebrik ediyor, bir türk hakanı olacağı bu kutsal yolda başarılarının devamını diliyorum. yürü be ido-han!

http://instagram.com/p/5_zcnOg-hf/
" göbeğimle gündeme gelmek istemiyorum" diye düşünmüş olabilecek birinin yaptırdığı dövme. geçici mi, kalıcı dövme mi? buna göre değerlendirilmesi gerekmekte. yok, yok! ne olursa olsun, değerlendirilmemesi gerekmekte.

(bkz: bugün de gündem olduk çok şükür)
kendi tercihidir.vücut onun kara onun kimseyi ilgilendirmez.sonuçta babasının ne mal olduğu ortada babası yeri gelir arap yeri gelir kürt yeri gelir türk olur.
o değilde yorumlarda kürt ve türk gerizekalılar birbirine girmiş.size ne la adam dövmesinden.ama latin alfabesi yerine göktürk alfabesiyle yazdırsaydı daha hoş görünürdü.

ilgi çekmek gündem olmak için yazdığını sanmadığım olay. kürt yazdırsa daha çok ilgi çekerdi/olay olurdu.
kafası karışık ne idüğü belirsiz kişi davranışı.