idrar püskürtme

kedimin gelmesinden itibaren 1 saat içinde 2 ayrı koltuk+ yorganım + arkadaşımın tshirtüne yaptığı hede. 10 aylık erkek, ve çiftleşmedi başka bir kediyle. sizce ne yapmalıyım sözlük acil help bıraktığı kokular nasıl gider
kesin çözüm olarak erkek kedilerde kısırlaştırma işleminin yapılması gereken durum. erkek kedi 1. yaşına yaklaştığında kızgınlık dönemine girer ve dışarı kaçıp çiftleşmek ister kaçmasını geçtim ev kedisi ise dışarda aç kalır, araba ezer allah korusun. bunların önüne geçmenin tek yolu operasyon ya da eş bulmak. özel klinikler 400-500 arası bir rakam çekebilir lakin belediye klinikleri daha uygundur neredeyse yarı fiyatına diye biliyorum. ben oğlanı şişli belediyesi veteriner hekimliğine götürmüştüm oldukça temiz ve birçok uzman hekim vardı.

kedi dişi ise her 30 günde bir tekrarlanmak kaydıyla 7 gün boyunca kızgınlık dönemine girer. kızgınlık dönemi bittikten 20 gün sonra ameliyata alırlar. o süreç boyunca rahim kendini toparlar.
insan ayı sözlük'te görünce böyle bir başlığın altından bu kadar masum bir içerik çıkmasını beklemiyor açıkçası. yine golden shower benzeri ağzımı açık bırakacak değişik bir fanteziyle karşılaşmaya hazırlamıştım kendimi oysaki. hayal kırıklığı oldu şidfvç.
erkek kedim 1 yaşını geçti fakat henüz koku bırakmıyor. etrafında güzeller güzeli 2 kız var ve hiç başka bir erkek kedi görmedi. belki de o yüzden şimdilik gayet iyi gidiyor. bazı erkek kediler koku bırakmadan da yaşamlarını sürdürebiliyorlarmış. umarım bizim greg de böyle uslu uslu devam eder hayatına.