iphone kullanan erkeklerin yakışıklı olması

cüzdanı şişkin, bakımlı, statü sahibi, son teknolojiyi takip eden erkektir. karizma sahibidir. girdiği her ortamda gözler onun üzerindedir çünkü yakışıklıdır. estetiğe, kozmetiğe, giyime özen gösterir. iphone'u olmayanlar üzülebilir çünkü çirkinsiniz. doğal seleksiyon çalışıyor. çirkin olanlar ise motorola kullanıp motor olurlar.

01:02 ekleme: elini vicdanına koy. hiç iphone kullanan çirkin erkek gördün mü?
seninki i phone kullanan erkek fetişizmi.
sadece son model iphone kullananlar için geçerli önerme.hoşlanılan kişinin cebinden çıktığında kişiye ekstra seksilik ve karizma kattığı evrensel bir gerçek.çıkarılıp amele gibi cüzdanla birlikte masaya konulan iphone'dan bahsetmiyorum.çaldığında cepten çıkarılan iphone'dan bahsediyorum.yıllardır bu algıyı korumayı başaran apple firmasını tebrik eder sevmesemde insanlarda kişisel pozitif algı yaratma konusunda ki başarılarının devamını dilerim.ezikliğini en kısa yoldan gidermek isteyen insanların sizin algı oyunlarınıza gerçekten çok ihtiyacı var.
bir xalo önermesidir aynı zamanda, kendisi ucuzcu olduğundan paraya kıyıp adam gibi telefon alamamıştır bir türlü.. bizim gibi zengin gösterişli hem iri hem diri dipçik gibi iphone kullanıcılarını anca izler... sen git tanzim köşelerine canım seni orası paklar emekli şapkalı amcalar fln
kızz yelloz zagor allahıma bin şükür böyle bir önermede bulunmayacak kadar akli dengem yerinde. seni gösteriş budalası. sen önce sosyal medyadan paylaştığın fotolarda boş iphone kutuları çıkacak diye tutulan boynuna çare bul.
ıphone 6 ım vardı geçen hafta nokia aldım çirkin mi oldum aceba şimdi ? :) hoş yakışıklılıkla uzaktan yakından alakam yokta ıphone varken haberim mi yokmuş bileydim devam ederdim
bu kuramı bozan istisna benim galiba mk, ben niye çirkinim
bu önermede illa iphone x yada 11 mı kullanmalı? *