ısırırım tayyip erdoğan'ı bir de yalarım

rte nin kayseri mitinginde bir vatandaşın cumhurun başına dediği şey.allah affetsin çok ibnemsi bir hareket yakışıtıramadım.hemen şahsiyeti gıyabında dava edilmeli.

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D869
çılgınca şehvet dolu hislerle arzularının seline kapılmış, bir o kadar da ihtiras dolu; manyaklarca her hücre çeperinde tayyibin zevk şelalesi içinde çağıl çağıl taşarak akan, hunharca istemekten arzulamaktan perim perim perişan olmuş vatandaş beyanatı.

(bkz: ben yapsam ibne derler ayol)
(bkz: hani marjinal bizdik)
(bkz: ısırırun)
(bkz: yalarun)
ayh ne haşin bir erkek, onun gözlerindeki feri, alnındaki teri, ifadelerindeki cevheri gözlemlememek elde değil. aramıza hoş geldin bebişim. ap?

(bkz: uuu beybi güzel bir hareketlenme oldu bende)
erdoğan'ın artık bir seks tanrısı olduğunun kanıtı söz. önce göt kılıyımla vücudun kapı dışarı edilse de doğru insanla gözümüzde devleşen kısmına gönderme yapılması, sonrasında ilahi aşkla eşcinsellere de hitap edebileceği vurgusu, en son olarak da ateşli sevişmenin nesnesi olarak anılışı artık yeni bir kavramı doğurdu; muhafazakar aşk ve muhafazakar seks. anlayacağınız bizimkiler sadece fantezi, onlardaysa her şey gayet hayatın içinde ve pornografik.
yalakalığın da kitabını yazmak yine akp seçmenine kısmet olmuştur.
bu bir rekordur aslında. kaydedilip derslerde işlenmeli, hatıralarda paylaşılmalı ve davullarla 7 düvele duyurulmalıdır!
bu, bu ülkede demokrasinin var olmadığının ve neden gelişemeyeceğinin kanıtıdır ve ilanıdır!
bu, ne bir hezeyan ne de bir feverandır.
aklı başında bir seçmenin, samimi duygularının fışkırışıdır!
göt kılı ifadesinden sonra, dünya siyaset tarihine geçecek yeni bir beyandır...

(bkz: sen yalakalığın resmini yapabilir misin abidin)?
(bkz: recep tayyip erdoğan'ın götünün kılıyım)
(bkz: hüloooğğ)
o kadar içten dedi ki, kimse bana bu şekilde demediği için yıkıldım
istanbul türkçesi ile yazılmaması gereken başlık.

" ıstırırım recep tayyip erdoğanı.. ıstırırım.. tabii... yalarım bi de!.."
"yalarım bile" değil "yalarım bi de" diye bitmesi gereken başlık.

(bkz: kesin duyum yayalım)
kremalı pasta gibi birşey mi ki?
aşkını ilan eden ethem sancak'la kapışacak kişidir. yalnız sancak ballı ihaleler ve özelleştirmeler alırken bu ısırıkçı yalayıcı ancak avucunu yalayıp oyunu ampule basar.
stockholm sendromu deniyor sanırım bu duruma, işkencecisine aşık olmak. bundan önce erkek bir gazete yazarı "ona bakınca aşkı anlaıyorum, şemsettinle mevlananın aşkını anlıyorum", bir kadın köşe yazarı "onu görünce kocamdan daha fazla tahrik oluyorum, titriyorum" filan yazmıştı, beyin yapılarını anlamaya çalışmak beyhude...
ısırıran birşey mi tayyip?