ismail yk

asıl adı ismail yurtseven olan, 2006 yılında şapur şupur albümüyle müzik piyasasına giriş yapan, sivas asıllı almanyada doğup büyümüş şarkıcıdır. şapur şupur, nerdesin, allah belanı versin, www. bombabomba.com, bas gaza gibi şarkılarıyla kızların** aklını çelmiş adamdır.
yurtseven kardeşlerin en sakızıdır. *
bir çok müzik aletini çalabilen şaşırtıcı kişilik.
jöleli saçlı apaçi ve kıroların tanrısı

etrafında dans eden o kadar kıza zorla para verdiğini düşünmekte olduğum halk dışı biri.
yerin yurdun neresi sorusuna bekarım diyen kişilik
türkçeyi dortmund şivesiyle konuşan kişilik.
ismail yk son albümünün çıkış tarihini açıklar açıklamaz hayranları inanılmaz derecede heyecanlandı...
dünyanın dört bir yanından beğeni ile takip edilen yakışıklı şarkıcı
doğum günün haram olsun adlı albümü ile müzik dünyasını sallayacağı haberini şimdiden verdi…"
başıma bişey gelmeyecekse gayet hoş bulduğum alamancı şarkıcıdır. şimdi her şeyi bir kenara bırakalım. adam çekici bence. yatmaz mısınız beyler ??
cankan ,sahin selcuk ve ismail yk 2005 2010 sezonunda bizleri disco meraklisi uzayli robocop 24 saat dans eden ve sonrada bayanlara votka ismarlayan yada kadinlarin surekli votka ismarlatma fantezi olan sarkilar yazmislardir bu tayfa...ha ismail yk ensturman yetenekleri harika ve sporcu fakat fazla baymaya basladi
mesut özil'in sanki suç işliyormuşçasına başarılı bir futbolcu olmam ismail yk dinlememe engel değil şeklinde demeç verdiği şarkıcı.ben de bunun üzerine mesut özil'in ismail yk dinliyor olması benim dinlememe engel değil deyip ismail yk dinleyebilirim sanırım.hatta mesut özilin oynuyor olması arsenal ve alman milli takımının maçlarını izlememe engel değil de diyebilirim.yalnız hareketli şarkılarda zeynep yk nın yukarı bochum şivesiyle (bkz:bir kaynak olarak göt) girdiği vokallere bittim.yaptıkları düğün havalı pop müziği sayesinde her yaz yaşamak zorunda olduğunuz mecburi düğün şarkısı dinleme travmasını hem de düğüne gitmeden en az hasarla atlatabiliyorsunuz.
böyle bir prodüksiyon böyle bir klip ne florida ne pitbull'da yok.
çok komik bir adam değil mi bu ya? su espri anlayışı kimsede yok:

nerdesin ulan sen
burdayım baba
evin yok mu senin puuu gelme bir daha
sevdiğim sanatçı.
siz tarkan dinlemeye devam edin. kendisinin son singlenı alabilmek için spotifya adımı yazdırdığımı bilirim.
" allah belanı versin" parçası ile tüm ayrılık sonralarında insanların dinleyip birbirine bela okudukları sadece dinleme ile kalmayıp bu şarkıyı sana armağan ediyorumlar ile gönderme yaptıkları bir şarkının sahibidir kendileri.
(dipnot:hareketli şarkılarıda güzeldir eğlencelidir)