jared leto

amerikalı aktör ve müzisyendir efendim. requiem for a dream in harry si, fight club ın melek yüz ü dür. aynı zamanda 30 seconds to mars grubunun solisti dir. the kill isimli şarkısı ile yükselişini sürdürmüş guıtar hero world tour oyununda bu parça ile listeye girmiştir. kilolu olmamasına rağmen nerede görürsem göreyim her daim üstüne atlama potansiyelim bulunur. evet .
yaşlanmayan bu gidişle de çok zor yaşlanacak olan dünya seksisi bir adam. sevenleri için yöneticisi olduğum şöyle bir facebook sayfası var http://www.facebook.com/JaredLetoTurkey?...
requiem for a dream ve panic room filmlerinde yer almış 41 yaşındaki şarkıcı. * * *
arıza filmlerin arıza oyuncusudur. hemen her filminde ya hastadır ya vücudunda bir deformasyon vardır. dallas buyers club filminde kadın kıyafetleriyle çok güzel görünür, kadın olsa da olurmuş yani.
mr nobody ile tanıdım kendisini. ayrıca fight clubta edward norton'ın ağzını burnunu dağıttığı heriftir.
suicide squad filminde joker'ı oynayacak aktör. duyduğumda ben affleck'in batman rezilliğini unuttum adeta. dc'nin en başarılı cast seçimi şu ana kadar.
bvs sonrası edit: ben affleck'in daşşağını yiyim.
suicide squad castine yaptığı şakalarla metodik oyunculuğu aşmış... iğrençlik bölgesine girmiş isim. viola davis'in ropörtajlarda bile kendisine göstermekten çekinmediği nefret içimin yağlarını eritiyor.
iskender filmindeki hephaestion karakteri at gibidir.
bir kadını oynadığı pek az bilinen bir filmi vardır.