joan rivers

81 yaşında hayata gözlerini yuman amerikalı oyuncu, komedyen, yazar, yapımcı ve sunucu.ünlüler hakkında yaptığı esprilerinde bazıları: http://www.billboard.com/articles/news/6...
amerikalı ünlü komedyen, hatta yaptırdığı estetiklerle amerika'nın ajda pekkan'ı bile denebilir. önceden bir-iki filmde rol almış, 60ların sonunda sunduğu talkshow'u ile ününe ün katmış, hatta bir daytime emmy bile kazanmıştır. özellikle de o zamanki sorunlara baş tutabilmesi, kadınlar ve sorunları hakkında rahatça konuşabilmesi ile feminist harekete de bir anlamda öncülük etmiştir.

ama bir fashion police var ki... o ezik kelly osbourne'a, itici guiliana'ya rağmen kendisi 30 dklık sınırsız gülmenin kaynağı, karnıma ağrılar sokan insan. resmen programı tek başına sırtlamış götürürdü. kendisinin bu kadar sevilmesinin başka bir sebebi de aşırı dürüst-açık sözlü olması ve bu sayede insanları güldürmesi. insanların düşünüp de söylemeye çekindiklerini o hiç çekinmeden söylerdi. bir de kızı melissa'yla yine e! channel'da yayınlanan bir reality showları vardı ki... joan, joan yani. kendisi yazdığı kitabında cenazesini bile planlamış, yine kendisi gibi bir o kadar renkli, bir o kadar diva:

http://www.buzzfeed.com/jaimieetkin/joan...

lindsay lohan'a twitter'da fashion police hashtag'ini yanlış yazdığı için söyle bir cevabı vardır, ''how many times you need to be arrested to learn how to write 'police'?''.

ve dahası

http://www.buzzfeed.com/arianelange/joan...

http://www.buzzfeed.com/jaimieetkin/reas...

o enerjisiyle, her şeye karşı o alaycı tavrıyla hiç ölmeyecek insanlardan biri gibiydi. fashion police eskisi gibi olmayacak.