john keating

yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin john.

(bkz: askk)
eğlenceli bi yazara benziyor, sevdim, hoşgelmiş ama 3. nesil olarak bizi yaşlandırmış (ya da kıdemlendirmiş) yazardır. deneyimlerimi anlatmak için sabırsızlanıyorum.
dedesever bir arkadaşımızdır. emekli şehri olan yalova'ya beklerim kendilerini. sohbetine de doyum olmuyor, *kızdırılmaya, gıcık edilmeye, sinirlendirilmeye gayet uygun bir kafası vardır ayrıca. şu kadarcık zamanda benden çok yazarla tanışmıştır, hoşgelmiştir.
bilgisayarının tamirden dönmesi dört gözle beklediğim yazar. özledik efendim.
muhabbeti çok keyif veren, gülerken kabız ve şirin gözükerek kafa karıştıran, ultra gizli* ve komik yazar. minnacık lan, böyle sincap gibi bişey.**
eğer halen gözlük çıkarışına şahit olmadıysanız, hepinizi kameraya bekliyordur arkadaşımız. herkes bu nimetten faydalanmalı sloganı ile açılışı yapıyor bu 167 cmlik sırık. ayrıca kendileri süper oyuncularla donatılmış, biraz sanatsal, biraz düşünsel, ağır, yoğun, felsefik ve bi o kadar sıkıcı bir film arşivine sahiptir. sabır.
robin williams'ın canlandırdığı idealist öğretmen diğer yandan sözlükçülerin en tontonlarından biri. * iyiki varlardan biri.
yanakları sıkılası sevda kelebeği. ayrıca bildiğin tatlı. babasının şekerci olduğundan şüpheleniyorum. *
nick seçimiyle nasıl iyi bir yazar olduğunun sinyallerini veren yazar. akabinde entrylerini okudum ve bu tahminimin doğru olduğunu gördüm. velasıl kelam "o captain, my captain!" * *
serbest çağrışım ile aklıma annalise keating'i getiren isim.