kanla duş almak

bir sedat peker ifadesidir. teröristlerin kanı ile duş alacağı planından bugün bahsetmiştir. bu teröristler de ülkenin önde gelen aydın insanlarıdır. yıllarını cezaevinde geçirmiş, ezberlediği 3-5 kitapla makyajını yapmış sözüm ona milliyetçi bir insan..

aydın insanları ülkecek hazmedemiyoruz, bi odtülüler bi akademisyenler bu ülkede en çok yerden yere vurulacaklar arasında sanırım, olanlar bunu gösteriyor maalesef..
ifadenin en altına da "bir umuttur yaşamak" diye de eklenmiş, nasıl bir psikopatlık nasıl bir kendisiyle çelişme yaşıyor, yazık
gözü dönmüş ilkelliğin ve caniliğin kelimelere dökülmüş hali. tüyler ürpertici... bu adamlar hayattayken, iyi insanların gitmesi, en çok o koyuyor adama...
insanları organ bağışına teşvik eden metindir.
yeni türkiye'nin ak cehenneminin bir temsilcisi tarafından, toplumun bir kesimini alenen tehdit etmek üzere sarf edilmiştir.
şahit olan herkes bugünleri, söylenilenleri, yazılanları ve yapılanları lütfen not etsin.
akp'ye oy ve gönül veren seçmen ve akp'de hizmet veren bürokratlar, neleri kimlere teslim ettiklerini farkettikleri anda dahi dehşetengiz bir bok uçurumuna yuvarlanmamızı engelleyemeyecekler.
ama kendi kanımız bize helaldir elbet.
kendini tanrı/allah, hakim-savcı, efendi-patron, kral-sultan gibi herşeyin ve herkesin sahibi yerine koyanların içinde boğulacağı şey ise, insan kanı kadar temiz ve onurlu olamayacaktır.