kelayi

yepisyeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.
hoşgeldin aramıza dediğim yazar.
açtığı başlıklar ve entrylerindeki üslubuyla çok değişik bir tarzı olduğunu düşündüğüm, hoşgelmiş taze yazarlarımızdır. güzel entrylerinin devamını diliyoruz. takipteyiz.
koskoca yönetmenin 10 yılda çektiği belgesele eksikleri var diyebilecek kadar acımasız eleştirmen (bkz: simurg) aman siz siz olun yazdığınız entryleri 9 kere düşünün, gerekli yerlerden onaylatın öyle yazın. sözlüğün üzerine mahalle baskısı olur, fularıyla boğar adamı anlamayız. *
benim pikap yorumumla hunharca dalga geçen ama kendisi müzik dinlemek için ayı radyonun onarılmasını bekleyen yazar. *
çok mantıklı, herkesin 'hakkaten yea' dediği şeyler yazan yazar. somut bir örnek vermek gerekirse; aldığı hoş sayısı girdiği entryden çok olan ender yazarlardandır. takipteyiz efenim.
bence herkese hoş vererek pis emellerine hepimizi alet etmiş, mentalist'teki patrick jane e benzer zehir bir zekaya sahip yazar. severiz kendisini efendim.
top kesen amcaların merhametlisidir. gençliğinde yaptıklarını hatırlayıp, çocuğuna tebessüm eden babadır. salakça bir durum onu kızdırsa da hıhh diye burnundan hava verip tek yanağını gülümsetirmiş gibi yana kaydırırken kafasını geriye doğru atandır. hayatta kıl payı kaçırdığı şeyleri umursamayan çünkü çok da fırsat kovalama girişimi olmayan adamdır. hevesini kursağında bırakmadan, tiye alma yollu uyarandır.*
profil fotoğrafı olan diğer yazarlar gibi içecekle poz vermek yerine, tüm içecek dolaplarının önündeki fotoğrafıyla son noktayı koyan yazardır.
tüm sözlük huzurunda kendisinden özür dilediğim yazardır. bırak dağınık kalsın başlığındaki girin hani birisi tarafından anlamsız diye oylandı ya; benim o ama tamamen yanlışlıkla oldu ve lanet olsun ki sözlükte verdiğin oyu değiştiremiyorsun. baktım bir tane anlamsızı var, o da benimki. yok başkası olsa neyse de kelayi yahu, naptım ben. **

(bkz: seri hoşlayan meleği boşlamak)
(bkz: altın yumurtlayan tavuğu kesmek)
ensesine şaplak atıp, kel imana gel demek istediğim ayucuk.
sözlüğe hem yazan, hem yazılanları okuyan, hem beğenirse oylayan, sadece izleyici olmanın ve burun kıvırmanın ötesine geçen komik*, ciddi*, açıklayıcı*, tahlilkar* yazarımız.
saygılar şelale demek istediğim yazar kişisi.
uzun süredir hoş oy alamadığım sözlüğün iyilik meleğidir. nerelerdedir neler yapar o da ayrı bir merak konusudur. bir an önce dönmesini dört gözle bekliyoruz efendim.
en son deniz+kum+güneş üçlüsünün koynunda, siyah güneş gözlüğünün arkasından onu bunu kesiyordu. tatil matil bilmem ben. çabuk gel len! kızdırma beni.
haberdar edilirse ayı sözlük bir yaşında izmir zirvesi ne mutlaka katılacaktır. haberdar edin.
özlediğim yazar. özlediğim. evet.
  • /
  • 3