kelayi

bazen entrylerimi sadece senin okuduğuna kanaat getirmemin nedeni sensin.* moral meleği. *
2 aylik kisa sayilabilecek yazarlik serüvenimin boyunca aldigim hos oylarin en az yarisini borçlu oldugum motivasyon melegimdir. "ulan yoksa suya yazi yazmak gibi, bosuna mi yaziyoruz, kimse okumuyor mu bu entarileri" hissine kapildigim her zaman imdadima yetismistir.
kelayi, sözlügün mickey sidir. rocky balbao gibi sert bir yumruk yiyip yere her yikildigimizda, kenardan, "hadi pes etme, sen bir sampiyonsun" diye seslenerek bizi yüreklendirir.
koskoca yönetmenin 10 yılda çektiği belgesele eksikleri var diyebilecek kadar acımasız eleştirmen (bkz: simurg) aman siz siz olun yazdığınız entryleri 9 kere düşünün, gerekli yerlerden onaylatın öyle yazın. sözlüğün üzerine mahalle baskısı olur, fularıyla boğar adamı anlamayız. *
benim pikap yorumumla hunharca dalga geçen ama kendisi müzik dinlemek için ayı radyonun onarılmasını bekleyen yazar. *
nihayet tanışabildiğim, sözlükteki pozitif enerjisini karakterinde yansıtan tanışmaktan çok çok çooook memnun olduğum güzel insan. zirveye katılan hemen hemen herkesin ortak kullandığı cümle "siz birbirinize ne kadar benziyorsunuz" oldu. sanırım ikimizin de kel olmasından kaynaklı bir durumdu bu. ama bu kadar sıcak ve iyi niyetli bir insana benzetilmekten gurur duyarım.* umarım daha sık görüşme fırsatımız olur.
muhabbeti güzel, belli ki sözlükte seveni çok olan, sakin, güleryüzlü sözlük yazarı.**
moral meleği, olduğu konusunda hemfikiriz.*
tüm sözlük huzurunda kendisinden özür dilediğim yazardır. bırak dağınık kalsın başlığındaki girin hani birisi tarafından anlamsız diye oylandı ya; benim o ama tamamen yanlışlıkla oldu ve lanet olsun ki sözlükte verdiğin oyu değiştiremiyorsun. baktım bir tane anlamsızı var, o da benimki. yok başkası olsa neyse de kelayi yahu, naptım ben. **

(bkz: seri hoşlayan meleği boşlamak)
(bkz: altın yumurtlayan tavuğu kesmek)
sözlügün noel babasi, sirin babasi, unicef baris elçisi...sevimli teletabi'si. sirtinda, içinde yüzmilyon hos baloncugu olan bir torbasi var ve herkese dagitiyor. yazarlarin moral kaynagi, sevindirik abidesi. hos butonunun üzerine heykelinin dikilmesini, olmadi kabartma resminin yapilmasini talep ediyorum.
günaydın şarkın bu olsun,

*
2 gündür sayesinde + oy manyağı oldum. ne tatlı seysin sen öyle.
sayesinde içimdeki peladofobiden kurtulacağım yazardır.*
beğeni makinesi, daha nolsun. kanım ısındı sana . sözlükte ki beğenilerin yüzde 50 sini tek başına yapıyor sanırım. *
sözlüğe hem yazan, hem yazılanları okuyan, hem beğenirse oylayan, sadece izleyici olmanın ve burun kıvırmanın ötesine geçen komik*, ciddi*, açıklayıcı*, tahlilkar* yazarımız.
hoşgeldin aramıza dediğim yazar.
fotoğrafı başarılı ancak o fotoğrafa yönlendiren merak ettiren entrysi daha bir güzel (bkz:#103067)
  • /
  • 3