kendi fotoğrafını kendin çekmek

internetin kendimizi göstermek, duygusal ve cinsel açlığımızı gidermek/açıklarımızı kapatmak adına zorunlu kılabildiği yetenek gösterisi. yeni nesil telefonlar bunu farketmiş olacak ki size bir el atıp deklanşöre basarak yalnızlığınızı giderme çabası sırasında yalnız olduğunuzu unutturuyor. eğer kimseciklere muhtaç değilim, ben tek başıma bir kraliçeyim diyorsanız fotoğraf makinesine ya da telefona komutu verenin siz olmadığınızı iyi hissettirmeniz lazım. ama aynalar karşısında aynalara küsmüş bir tadda flaşı o çok değerli yüzüne patlatıp gizli ve yalnız gay triplerine bürünenlerin durumunu ayrı tutmak lazım.
formülü şöyledir:
önce mümkünse aynalı, dar bir mekan bulunur. evlerin banyoları kapıda kilit olması nedeniyle sanırırm tercih sebebidir.
saçlar, makyaj yapılır dudaklar büzülür.
cheers...cep telofonuyla çekilen yeni fotoğrafımız profile konmaya hazırdır.
cep telefonlarının 3g video çağrı veya skype, fringe çağrıları için öne konan kamerasının genel kullanım amacı.
bir tür işkence yöntemi olduğuna inandığım ve 'hiç mi fotoğrafını çekebilecek arkadaşın yok yahu' dememe sebep olan durum.
ergen popülaritesinin kurbanı olan bir olay.
hiç bir zaman beceremediğim eylem. bence gayet zordur. ayna kullanılmasının büyük sebebide budur. ona rağmen geneli kalitesiz ve titremiş haldedir, ayna karşısında çekip makinayı saklmaış olsanız ile fark edilir.
zaman zaman güzel karelerınde yakalandığı ,arasıra eğlenceli ,sürekli olursa sıkıntı verebilen bi olay.gazoz içmek gibi.
can sıkıntısından ne yapacağını bilememenin belgeli haline denir.