kıllı olmanın zararları

kıl koleksiyoncusu seks partnerleri ya da sevgililer yaratmak.
zarar demeyelim de talihsizlik diyelim: sevişirken partnerin kılının ağza gelmesi

böyle bir olasılığı düşünüp kıllı beyler öyle tercih edilmeli. elbette olabilir mümkündür hemen ağızdan atarak uzaklaştırılır efenim.
canınızın istediği gibi v yaka bi şey giyemezsiniz, giyip barzo gibi gözükmek istemiyorsanız belirli aralıklarla gögüs kıllarını kısaltmak şart olur.

arka tarafda aynı şekilde kıllıysa kıl dönmesi sorunu yaşayabilirsiniz ki bedbaht bi şeydir.

şort, mayo giydiğiniz de, hele de kıllarınız koyu bir renk ise goril gibi gözüküp insanların gözlerini fal taşı gibi açabilirsiniz.

kendinize gidip güzel bileklikler alırsınız ama onları takınca kolunuzdaki kıllar arasında kaybolurlar hafiften.

sürekli olarak vücut traşından bahsetmiyorum bile.
aq bunu itirafta mı yazsam, bilemedim şimdi: cute bir kimlik olarak her kılını, en değerli varlığı gibi baş tacı edenlere sorulmaması gereken sorudur.

yalanım varsa... ne olayım... neyse...

ev arkadaşım full bear, koltuk altlarını kesip duruyor! o canım kılları yoluyor resmen! elinden gelse, yüreği yetse epilasyona gidecek!

ben ise her bir ince tüycüğüme bakıp, "acaba badem yağı mı sürsem büyürler mi, kocaman olurlar mı?" diyorum.

önceden de yazdım, beğenilmedi: erkeği erkek yapan androjen hormonlar veriyor kılı. (vermediğine de vermiyor.) yani -bana göre- kıl istemeyen acep andorjen'in verdiklerini mi istemiyor? sanki kadınların kıl istemesi gibi bir durum mu bu!

düz mantık yaptık. bu sonuca vardık. sözlerim "ayı" sözlükte de beğenilmezse...
henüz bir zararını görmedim. istenmediği zaman vücut tıraş makineleri ile kısaltılabilir, epilasyon/ağda yapılarak kurtulunabilir.

(bkz: kılsız olmanın zararları)
sakal trasi olurken gogus killarina girismek ve bunu cok sonra farketmek. boyun ve gogus killarinin arasinda spesifik bir hattin, cizginin olmamasi. ayni sekilde sakalin kulak altindan omuz/sirt killari ile kavusmasi. (bkz: goril)

kil rengi koyu degil ise bu durum tras sirasinda bir dezavantaj olabilir. 17 yasindan beri her haftasonu ayna karsisinda harcadigim zamani berberlik kariyerine ayirsam su an moda'da gule oynaya heriflerin kafalarini kesiyordum.

killi iseniz buyuk ihtimalle saclar da dokuluyordur, hayirli olsun.
yıllardır bacaklarımdakilerden şikayetçiyimdir efenim. kıl erkeğin olmazsa olmazıdır. yani vücudunuzda yoksa bile yüzünüzde olsun bi zahmet. bacak kılları için de seyreltici bir çözüm aramaktayım. varsa bir çözümü bu yönde bir tık uzağınızdayım.
ten uyumunu anlamanın zorlaşması.*
sevişirken ağıza kıl gelmesi.
öyle bir sorun ki bacaklarda kollarda yok tüy var arkadaş sırtta ve gögüste genital bölgede toplanmışlar eylem var hele sırttaki kıllarım melek kanadı gibi var ya
o kıllar bir de sarı renkliyse hiçbir zararı olmayandır.