küçük onur

silivri'de bir işadamının villasında kapama olduğuna dair dedikodular dolaşan ve arkadaşlarıma bunu anlattığımda bir projede, posta kutuma nereden buldularsa küçük onur kartpostalı bulup atmalarına sebep olan şarkıcı.

aynı zamanda bir diğer dedikodu da bir zamanlar kavgalı olan mahsun kırmızıgül, özcan deniz, alişan üçlüsünün bu oğlanı paylaşamadıkları yüzünden kavgalı olduğu iddiasıdır.
büyüyüp mafya olmuştur!
onur isimli kişilerin penislerini ifade ederken kullanabileceği tamlamadır.
o zamanlar star tvde acı günler diye bi dizisi vardı annemle izler izler üzülürdük. bi sahnesi vardı hiç aklımdan çıkmaz bu küçük onur tamirci çırağı bi atolyede. güzel bir kız geliyor babasıyla tabi babasının son model arabasını tamir ettirmeye. bizim fakir ama gururlu oğlan ilk bakışta aşık oluyor. bunlar bakışıyor kızla sinsiden. zengin baba durumu çakozluyor tabi. fix zengin kız, fakir ama gururlu gencin dramı. sonra baba geliyor sen kim oluyorsun da benim kızıma şu haline bak bir tamirci çırağısın diyor. bizim oğlan yıkılıyor, ölüyor, bitiyor. sonra mevzu birden rahmetli cem karacanın tamirci çırağı şarkısının klibine dönüşüyor. ustası geliyor boşver oğlum üzülme çekiyor bizim oğlana. heey gidi günler heey. 24 yaşımda yaşlanmış hissettirdir lan beni küçük onur.

ha bu arada diğer lakabı da harika çocuk onurdur. *
einstein'in annesi oldugu dusunulen turkiyenin kucuk tamlamalu sarkicilarindandir
bir dönem ibrahim tatlıses'in projesi olan küçük ibo'ya karşı mahsun kırmızıgül'ün çıkartması olan 7 megaton büyüklüğündeki ses bombası.
cuneyt arkin ile karate can adinda bir projede yer almisti. daha sonra sedat peker'e kari kiz bulma isine el atmisti. simdi ise nerelerde oldugu mechul olan adam.