lc waikiki

başkasına hediye almak dışında tercih edilmemelidir... lgbtt imaj tasarim hakkında ortaya çıkan mail skandalı haziran-temmuz (pride) aylarını kapsar, geriye kalan 10 ay boyunca tasarım kısıtlaması yoktur. kaynağım sağlam!
mustafa varank tarafından övülen lgbt renklerini markadan söktüğü öne sürülen firma.

https://www.orbit-haber.com/lcw-waikiki-...
gereksiz şov yapan bir firma bunu yapmak için nefrete ihtiyaç var işsiz güçsüz olup kafa yormak gerekir.

öte yandan hangi renkleri ne şekilde çıkardın/çıkaracaksın? bunların bildikleri zaten tek bayrak var yönetimler özelinde bayrakları görseler iş yapamayacaklar. çünkü cocuk reyonunda cinsiyet rollerini pekiştirmek için kullandıkları sıcak ve soğuk renklerle de gay ve lezbiyen bayrakları var aseksuel bayrağı var mesela ne bileyim canli renkleri ayıranlar gri siyah beyazı bile kullanamayacaklar. ama işte yani cahille etme muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla götün kestirirsin.

bir fıkra vardi adamın birisinin taşıdığı karpuz tezeğe düşmüş, adam da karpuza kıyamadığından orası değmedi zaten burası değmedi zaten diye diye parça parça değmeyen yerlerini yemiş, yedikten sonra bir bakmış ki bütün karpuzu bitirmis işte bu da o hesap.
ibne renklerinin kaldırılması iyi olmuş. sadece cd seven bizler için kaliteli ve ucuz ürünler sunması ve genel ahlakımıza uygun davranması çok iyi.
  • /
  • 2