lc waikiki

her açıdan kalitesizliğiyle ünlü homofobik giyim markası.
maymunlu logosu ve maskotu ile meşhur olduğu yıllar bir statü simgesiydi ve ürünleri yıllara meydan okurdu. şimdilerde ise hedef kitlesi değişti tabi.
bu ülkede muhaliflerin hepsi mi fakir?

ülke nüfusunun çoğu fakir. bir azınlık var zengin, orta sınıfı yok ettiler. millet ucuz giyim alacak homofobik, çoğunluğa ayak uyduran lcw'ye gidiyor. karnını doyuracak mecbur dinci bim, a101 vs gidiyor.

şimdi sen halka boykot et de bakalım. nasıl etsin?

aloo muhalefet uyuma! migros mu laik diyince akla gelmesi gereken firma? getirin biriniz aldi vs. illa marka oluşturamıyorsanız!

şunlara karşı alternatif yaratsanıza. tüm parayı bunlar kaldırıyor!

tüm parayı kaldıran bunlar olunca da rahatça istediklerini diyip, istediklerini dışlayabiliyorlar! ortada bir rekabet olsun bakalım o kadar rahat sallayabilecekler mi!
ben bunları yabancı firma sanıyordum. çok kalitesiz malları vardı. yıllar önce bir dönem indirim yapmalarına rağmen satılmıyordu. bir kere girip bakmıştım. bildiğin bedava denecek kadar ucuz ürünler ama sadece bir kere giyebileceğin türde. şu homofobiklikleriyle buraya ait olduklarını kanıtladılar son günlerde ama isimleri yabancı. osmanlıca bir isim bulsalar veya ırkçılara uygun bir isim? bir de twitterda bunlara destek veren akpli ve ırkçı, milliyetçi hesapların yanında solcu, atatürkçü hesaplar var (kadınlar, aleviler falan da gördüm). onlar neyin kafası anlayan var mı?

söylentilere göre haziran ve temmuz aylarında gökkuşağına benzeyecek şekilde fazla ürün göstermeyin gibilerinden talimat vermişler şubelerine. bence şort falan da satmasınlar, ne o öyle o kadınların götü falan ortada- günah yani. müşterilerine uygun ürünler satmalılar - çarşaf , takke gibi. bir de sıcaklarda sadece siyah ürünler satsınlar, yazın cayır cayır yansın oradan alışveriş yapanlar ahahahaha.

http://bianet.org/bianet/lgbti/227104-lc...
özellikle bayram haftaları oksijen kabinlerine ihtiyaç duyulan mağaza. kıdemli lcw çalışanı eski sevgilim 3 saniyede bir kot katlayabiliyordu bugünlerde. ay eski sevgilimin neden eski olduğunu hatırlattı ayrıca bak.
bir seferinde bunlar peçete kreasyonu heralde dediğim için onlar benim değerlim dalga geçmezsen sevinirim diyip küsmüştü. canımı kurtarmışım vallasfjdkf * *
sen "önümde hayat, üstümde lc waikiki yanımda uçuşuyor kalpler, içimde pır pır kelebekler, aklımda hoş hayaller, bekliyor güzel günler, önümde hayat, üstümde lc waikiki yaşanacak hikayeler var daha içimde ilk günün heyecanı hala yanımda sevdiklerim, gerçek olsun dileğim önümde hayat, üstümde lc waikiki" diye sarki yaparsin ama gider lgbtye sansur getirirsin. magazaniz batsin. zaten hic sevmez ve ordan giymezdim.
gökkuşağı çıkmasın diye yağmur yağmamalı diyecekler yakında, nasıl bir korkudur, azalarak bitmek yerine artarak büyüyor homofobi.

https://gazetekarinca.com/2020/07/lc-wai...
beğendiğim marka idi. taki bugüne kadar.
başkasına hediye almak dışında tercih edilmemelidir... lgbtt imaj tasarim hakkında ortaya çıkan mail skandalı haziran-temmuz (pride) aylarını kapsar, geriye kalan 10 ay boyunca tasarım kısıtlaması yoktur. kaynağım sağlam!
çocuk giyimi haricinde kalitesiz ürünleri olan marka.
yeni sezon jingleı nil karaibrahimgil tarafından yapılmış giyim markası.

şarkıyı dinlemek için
bkz:


nil hanım bu sözleri nasıl yazıyor öğrenmek için
bkz:
aynı askıdan, aynı fiyata alacağınız iki ürünün birinin yıkayınca çektiği, diğerinin ise uzadığı yegane markadır.
eski sevgilim çalıştığı için bende cerrahpaşa etkisi yaratan marka, önünden geçmiyorum. hatta farklı lcwlerden de çıkabileceğini düşünüp onlarında önünden geçmiyorum, fobi oldu ayol.
arkasında kim vardır bilemem lakin bangladeş kumaşlarını bırakması gerek. zira evde toz bezi olmaktan öteye gitmiyor ürünler.