lc waikiki

çocuk giyimi haricinde kalitesiz ürünleri olan marka.
sadece pantolonda chino, tshirtte xside ürünleri alınabilen mağazadır. lc waikiki barkodlu ürünlerin genelde bir yıkamada ağzı gözü kaymaktadır.

bir dönem part-time kasiyer olarak çalışmış bulunduğum, herhangi bir iş yerinde full time çalışsaydım bu kadar yorulmazdım sanırım dediğim mağazalar zinciridir.
yeni sezon jingleı nil karaibrahimgil tarafından yapılmış giyim markası.

şarkıyı dinlemek için
bkz:


nil hanım bu sözleri nasıl yazıyor öğrenmek için
bkz:
haftasonu mağazalarına gittiğinizde, içeride küçük çapta bir harp olmuş hissi veren marka.
aynı askıdan, aynı fiyata alacağınız iki ürünün birinin yıkayınca çektiği, diğerinin ise uzadığı yegane markadır.
eski sevgilim çalıştığı için bende cerrahpaşa etkisi yaratan marka, önünden geçmiyorum. hatta farklı lcwlerden de çıkabileceğini düşünüp onlarında önünden geçmiyorum, fobi oldu ayol.
bir zamanlar ortaklarından birisinin leyla zana olduğu iftirası sosyal medyada yayılmıştı. bazı kesimlerce hoşlanılmayan isimlerle ilişkilendirme iftiralarına sektörü ele geçirmeye başlayan tüm şirketler uğruyor gibi. bim, a101 , medical park , medipol üniversitesi bunlara örnek verilebilir.tüm bunların arkasında küçük esnaf lobisinin olduğunu düşünmüyor değilim.
arkasında kim vardır bilemem lakin bangladeş kumaşlarını bırakması gerek. zira evde toz bezi olmaktan öteye gitmiyor ürünler.
özellikle bayram haftaları oksijen kabinlerine ihtiyaç duyulan mağaza. kıdemli lcw çalışanı eski sevgilim 3 saniyede bir kot katlayabiliyordu bugünlerde. ay eski sevgilimin neden eski olduğunu hatırlattı ayrıca bak.
bir seferinde bunlar peçete kreasyonu heralde dediğim için onlar benim değerlim dalga geçmezsen sevinirim diyip küsmüştü. canımı kurtarmışım vallasfjdkf * *
maymunlu logosu ve maskotu ile meşhur olduğu yıllar bir statü simgesiydi ve ürünleri yıllara meydan okurdu. şimdilerde ise hedef kitlesi değişti tabi.
erkek ve kadın giyim için ayrı ayrı yaptıkları yeni reklamları ve müziği oldukça sevildi.spor kıyafetler üretiyor son sezonlarda iyi de görünüyor yaptıkları spor yapan biri olup da kıyafete fazla para vermek istemeyen vg ciler için alternatif olabilir, ha bir de nil karaibrahimgil iki cingledır lcw ile çalışıyor sabahları aklıma takılıyor hep akılda kalıcı organize işler bunlar...
birgün buradan bir tshirt alma gafletinde bulunmuştum ev’e gidesiye kadar en az 10 kişiyle pişti oldum sanki kızılay bedava veriyor
olması gereken bir mağaza. ülkede milyonlarca asgari ücretle geçinmeye çalışan aile var. defacto ve lcwaikiki olmasa diğer markalar piyasayı elinde bulundururlardi. sonuçta iyi beslenmek ve iyi giyinmek herkesin hakkı.bugun en ucuz montlar lcwaikiki'de yer alıyor ve ucuz dediğim ortalama 150-200 lira arasi. en ucuz dediğimiz yer boyleyse diğer mağazaları düşünün ve bir de asgari ücretle geçinen aileleri.
gökkuşağı çıkmasın diye yağmur yağmamalı diyecekler yakında, nasıl bir korkudur, azalarak bitmek yerine artarak büyüyor homofobi.

https://gazetekarinca.com/2020/07/lc-wai...
her açıdan kalitesizliğiyle ünlü homofobik giyim markası.
bu ülkede muhaliflerin hepsi mi fakir?

ülke nüfusunun çoğu fakir. bir azınlık var zengin, orta sınıfı yok ettiler. millet ucuz giyim alacak homofobik, çoğunluğa ayak uyduran lcw'ye gidiyor. karnını doyuracak mecbur dinci bim, a101 vs gidiyor.

şimdi sen halka boykot et de bakalım. nasıl etsin?

aloo muhalefet uyuma! migros mu laik diyince akla gelmesi gereken firma? getirin biriniz aldi vs. illa marka oluşturamıyorsanız!

şunlara karşı alternatif yaratsanıza. tüm parayı bunlar kaldırıyor!

tüm parayı kaldıran bunlar olunca da rahatça istediklerini diyip, istediklerini dışlayabiliyorlar! ortada bir rekabet olsun bakalım o kadar rahat sallayabilecekler mi!
ben bunları yabancı firma sanıyordum. çok kalitesiz malları vardı. yıllar önce bir dönem indirim yapmalarına rağmen satılmıyordu. bir kere girip bakmıştım. bildiğin bedava denecek kadar ucuz ürünler ama sadece bir kere giyebileceğin türde. şu homofobiklikleriyle buraya ait olduklarını kanıtladılar son günlerde ama isimleri yabancı. osmanlıca bir isim bulsalar veya ırkçılara uygun bir isim? bir de twitterda bunlara destek veren akpli ve ırkçı, milliyetçi hesapların yanında solcu, atatürkçü hesaplar var (kadınlar, aleviler falan da gördüm). onlar neyin kafası anlayan var mı?

söylentilere göre haziran ve temmuz aylarında gökkuşağına benzeyecek şekilde fazla ürün göstermeyin gibilerinden talimat vermişler şubelerine. bence şort falan da satmasınlar, ne o öyle o kadınların götü falan ortada- günah yani. müşterilerine uygun ürünler satmalılar - çarşaf , takke gibi. bir de sıcaklarda sadece siyah ürünler satsınlar, yazın cayır cayır yansın oradan alışveriş yapanlar ahahahaha.

http://bianet.org/bianet/lgbti/227104-lc...
beğendiğim marka idi. taki bugüne kadar.
ne zaman gitsem sanki bedava ürün satıyormuş hissine oluşturan mağaza. ama aslında öyle bir şey yok.