lc waikiki

çocuk giyimi haricinde kalitesiz ürünleri olan marka.
sadece pantolonda chino, tshirtte xside ürünleri alınabilen mağazadır. lc waikiki barkodlu ürünlerin genelde bir yıkamada ağzı gözü kaymaktadır.

bir dönem part-time kasiyer olarak çalışmış bulunduğum, herhangi bir iş yerinde full time çalışsaydım bu kadar yorulmazdım sanırım dediğim mağazalar zinciridir.
yeni sezon jingleı nil karaibrahimgil tarafından yapılmış giyim markası.

şarkıyı dinlemek için
bkz:


nil hanım bu sözleri nasıl yazıyor öğrenmek için
bkz:
önceleri malları pahalıydı fakat sonraları ucuzladı, ayrıca bu kadar eleştirilmesine rağmen hala en çok üst kıyafet tasarımı ve ürünü çıkıran firmadır, şuda unutulmamalıdır ki
"iyi giyinmek herkesin hakkı "
haftasonu mağazalarına gittiğinizde, içeride küçük çapta bir harp olmuş hissi veren marka.
aynı askıdan, aynı fiyata alacağınız iki ürünün birinin yıkayınca çektiği, diğerinin ise uzadığı yegane markadır.
eski sevgilim çalıştığı için bende cerrahpaşa etkisi yaratan marka, önünden geçmiyorum. hatta farklı lcwlerden de çıkabileceğini düşünüp onlarında önünden geçmiyorum, fobi oldu ayol.
bir zamanlar ortaklarından birisinin leyla zana olduğu iftirası sosyal medyada yayılmıştı. bazı kesimlerce hoşlanılmayan isimlerle ilişkilendirme iftiralarına sektörü ele geçirmeye başlayan tüm şirketler uğruyor gibi. bim, a101 , medical park , medipol üniversitesi bunlara örnek verilebilir.tüm bunların arkasında küçük esnaf lobisinin olduğunu düşünmüyor değilim.
arkasında kim vardır bilemem lakin bangladeş kumaşlarını bırakması gerek. zira evde toz bezi olmaktan öteye gitmiyor ürünler.
özellikle bayram haftaları oksijen kabinlerine ihtiyaç duyulan mağaza. kıdemli lcw çalışanı eski sevgilim 3 saniyede bir kot katlayabiliyordu bugünlerde. ay eski sevgilimin neden eski olduğunu hatırlattı ayrıca bak.
bir seferinde bunlar peçete kreasyonu heralde dediğim için onlar benim değerlim dalga geçmezsen sevinirim diyip küsmüştü. canımı kurtarmışım vallasfjdkf * *
maymunlu logosu ve maskotu ile meşhur olduğu yıllar bir statü simgesiydi ve ürünleri yıllara meydan okurdu. şimdilerde ise hedef kitlesi değişti tabi.
erkek ve kadın giyim için ayrı ayrı yaptıkları yeni reklamları ve müziği oldukça sevildi.spor kıyafetler üretiyor son sezonlarda iyi de görünüyor yaptıkları spor yapan biri olup da kıyafete fazla para vermek istemeyen vg ciler için alternatif olabilir, ha bir de nil karaibrahimgil iki cingledır lcw ile çalışıyor sabahları aklıma takılıyor hep akılda kalıcı organize işler bunlar...
birgün buradan bir tshirt alma gafletinde bulunmuştum ev’e gidesiye kadar en az 10 kişiyle pişti oldum sanki kızılay bedava veriyor
olması gereken bir mağaza. ülkede milyonlarca asgari ücretle geçinmeye çalışan aile var. defacto ve lcwaikiki olmasa diğer markalar piyasayı elinde bulundururlardi. sonuçta iyi beslenmek ve iyi giyinmek herkesin hakkı.bugun en ucuz montlar lcwaikiki'de yer alıyor ve ucuz dediğim ortalama 150-200 lira arasi. en ucuz dediğimiz yer boyleyse diğer mağazaları düşünün ve bir de asgari ücretle geçinen aileleri.