libidoyu arttıran şeyler

yiyecek olan baklava
içecek olarak kola
ve

buradaki gitar..klibi zaten demeye gerek yok bile.riri başkadır.
güzel gülüş , hoş bakış... arttıkça artıyor.
size atılan seksi bir bakış, çekici ve içten bir gülümseme ve kısık ve seksi bir sesle söylenen bir söz(sevgilim bunu çok iyi yapıyor, elim ayağım titriyor o öyle yapınca).
kesinlikle kıyafet. giyiniş şekli çok önemli. özellikle fetiş duyduğum bazı kıyafetler. dantelli ve hafif transparan. bir de şiddet eğilimleri. sıkı ve sert bir dövüş seyrettiğimde bende libido artıyor.
sıkı ve sert dövüş denilince aklıma geldi. hoşlandığım kadın sinirlenip küfredince (ana bacılı vs küfürler hariç) tahrik oluyorum. basketbolda da sert smaç sırasında potadan çıkan ses. zaten erotik bi spor bana göre o sayılardan sonraki haykırmalar inlemeler falan..yazarken bile yükseldim. anahtar kelime "sertlik" galiba.
keskin bir bakış, ani sarılma ve sert öpücükler...
iyi müzik, garip gelebilir ama atölye kokusu*, bir de gözler.
6 yaşından beri spor geçmişi olan biri olarak hayatımda kimi zaman yüzme yer aldı kimi zaman fitness kimi zaman jimnastik. bir çok şeyi araştırma ve deneme fırsatı eline geçmiş biri olarak libidonuzu tavan yaptıracak 2 besin söyleyip bir tavsiyede bulunabilirim .tavsiyem spor yapmanız. spor yapan insanın testestoronu her daim kendi bünyesine göre artış gösterir. besin olarak ise tüm kuruyemişler ve kırmızı et libidonuzu tavan yaptıracaktır
benim için hangover durumu.. abartılmış bir gecenin ertesi günü libidoda ciddi bir artış oluyor
spor,düzenli ve sağlıklı beslenme,zihinsel olarak huzurlu olmak libidoyu artırır.genelde önce bunları yapıp libidonu artırırsın sonra birisini bulursun ve bunları düzenli yapamamaya başlarsın,daha sonra libidon düşer ve ayrılırsın tekrar başa dönersin ve bu döngü devam eder.
tam tipim dediğiniz birini bulmak libidonuzun tavan yapmasına neden olacaktır.
#384353 tam tipim dediğiniz birinin pasif çıkması?
alkol ve biraz yeşillik
bir kadeh viski ile üç pasif götürmüşlüğüm var
keçi boynuzu tabiki de yanına da ballı çerez üstüne whey tozu bi 30 dk. ardından bi tane de creatine tamam(duvarı deldi imkansızlıklardan heteroseksüel oldu)
kalem etek de bende aynı etkiyi yapıyor.
  • /
  • 2