mersin onur haftasının tehdit edilmesi

islamcı ve gerici bazı homofobik grupların her yıl yaptıkları tehdit. sonra da davalarına katılmaya bile cesaret edemiyorlar. nefret suçtur, tehdit suçtur. buna aklı başındaki her insan tepki göstermeli, karşı çıkmalıdır. bir kaç gündür bu tehditlere #onurumadokunamazsın tagi ile tepkiler sosyal medya üzerinden verilmekte, mersindeki onur haftası etkinlikleri güçlükle de olsa devam etmektedir.
toplantının duzenlenecigi otel son anda karar değiştirmiştir ve iptal etmiştir ! kayseri den gaziantepten adanadan destek gidecek ! mersinli kızlar bu hafta için evlerini falan acacaklarmis gelmek ısteyen arkadaşlara ! facebook sayfalarinda paylaşmış mersin7renk lgbti .
gerici gaste dediğimiz tuvalet kağıdı niteliğindeki milat ve akit. geçen nato buluşmasında başkan eşlerinin fotoğrafında kadınların kollarını, bacaklarını, boynunu falan sansürleyen gasteler. ne bekliyorsunuz ki. ama işte bunlar kapatılmıyor, diledikleri gibi nefretlerini kustukları halde yayınlarına rahatça devam edebiliyorlar. mizah dergileri, müzik dergileri, kültür sanat dergileri, sözcü, cumhuriyet gibi gazeteler kapatılıyor.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=23937
ne güzel söylemiş darkbear beyefendi yakında ruhlarımız kapatılacak ! lan siii evet sen sen yatağının altinda saklaninca sana sirayet etmiyecek mi zannettin ! kalk direnişe ! kalk ! kalkmazsan sakın aglama sonrasında yoksa senin gibi zavallilar seni anlar ! insanlar senin için ayakta ve direnişe ben darkbear ve diğerleri hadi sen de kalk ! korma !
neden engel olunur, anlamıyorum. bırakın işte insanlar efendice onur haftasını kutlasın.
tehditlere rağmen mersin onur yürüyüşü dün rengarenk kutlanmış.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=23963