mide ağrısı

gastrit ve ülser in başlangıcında sıkça görünen ağrılardır. birde aşk acısı ve platonik aşk dönemlerinde sıkça rastlanır.
tuttuğunu yutmanın acı/acılı sonu.
acılı yiyecekler, ayakların ve vücudun üşütülmesi ve soğan yemek bu ağrıyı tetikler. rennie ve lansor en bilinen ilaçlardır.
bir kişiyi çok sevdiğinde ondan aldığın dünyevi mesajın hissedildiği yer. (bkz: çakra)
kekik suyunun rahatlattığı söylenen hastalık.
çin burçlarına göre yılan burcunun belirgin bir özelligi.
resmen hayatımı altüst eden ağrı olmuştur son zamanlarda.
aniden başlayan ama o kadar ani gitmeyen bir ağrıdır. göğsünüzde kaynağı belli olmayan, göğsünüzde dolanan duran, midenizi, kalbinizi, yemek borusu ve yutağınızı birebir hissettiren bir ağrıdır. sigaradan kaçmaya, belkide bırakmaya vesile olabilir, kıvrandırır. bir vakitten sonra alınan mide ilaçları ve yatıştırıcıları da işe yaramayınca isyan ettirir. belkide kalbimi, zihnimi ve bu bağlamda midemi yormamın ceremesini çekiyorum. böyle midir bilmiyorum ama dayanamıyorum.
evet evet.her seferinde tadına bayıldığım o sıvıyı istememe neden oluyor(bkz: gaviscon)
üç/dört aylık periyotlarla çektiğim ızdırap,kafasına göre takılıyor şerefsiz.
yapmadığım halt kalmamasına rağmen kurtulamadığım rahatsızlığım. korkudan insanı sevdiği yemeklerden uzak tutar. *
iki gündür beni yavaş yavaş öldüren ağrı. sabahın beşinden beri ayaktayım ve hala uyuyamadım. gözümü kapatıyorum hoop biri sanki mideme yumruk atıyor. benimki tamamen stres ve sinir kaynaklı biliyorum ama denemediğim şey kalmadı. herhalde yirmi sene sonra ilk kez bir bardak sıcak süt içtim bu meret yüzünden. iyi geliyormuş dr. fiddy dedi
bir zamanlar midede uçusan kelebeklerin, mekani iyice benimseyip orayi incecterium'a çevirmesi.
son günlerde olagan alkol tüketimini 2 katina çikarip öldürmeye çalisiyorum onlari.. ama çok dayanikli çikti namussuzlar bu sefer.