morj.com

sitenin iletişim forum yazılımında sıkıntı olduğunu öğrendim. bizim uyarılarımızla o bölümdeki yazılımsal hatayı düzeltmişler. haberdar ettiğimiz için teşekkür ediyorlar.
cok guzel bir site kesinlikle sozluge cok yakisan bir site olmus! su gok kusakli lambayi aldim alacagim
dün silverface ile ofislerine giderek bir ziyaret gerçekleştirdik. hem ofisleri, hem balkonları, hem kedileri hemde çalışanları birbirlerinden şekerler. yeni ürünler için harıl harıl çalışıyorlar. doğum günü partymize de uğramayı planladıklarını öğrendim.
yöneticileri için kötü bir zamanlama olsa da 1 saatliğine de olsa ne yapıp edip doğum günü partymize katıldıkları için çok mutlu etmişlerdir. çok teşekkürler her şey için.
bugün fark ettiğim kadarıyla yeni takılar ve ürünler eklenmiş. yakın zamanda ayı pençesi işlemeli t-shirtlerde yeni ürünler arasına dahil olacakmış.
şimdi gördüm 15,90 tl ye süper pençeli t-shirtler yaptırmışlar, l, xl ve xxl var.hemen 2 tane sipariş ediyorum. bayıldım.

http://ayisozluk.com/lnk/a970f6
siparişim elime ulaştı ve pençe işlemesine bayıldım. xl de tam bana göreymiş.

ahanda fotosu;
yeni ürünlerinden pençeli saat, bıyık küpe, ayı magneti ve bardak altlıkları hoşuma gitti. sitelerine yeni yeni ürünler ilave edilmiş.
iç giyim kısmını inceledim şimdi, olaki yarın bi gün hayatıma biri girerse bana güzel bi harcama yaptırıcak belli.
gerçektende kaliteli bir site.kendilerini geliştirirlerse "alanında öncü firma" olacakları kesin.takibe devam
uzun zamandır yeni ürünler yok. proje askıya alınmış diye duydum. aslında iyi fikirdi. ilk isim lubundo dan sonra morj da patladı. projede çalışanlar işten çıkarılmışlar. dilerim şöyle daha sağlam bir şirket tarafından bu proje satın alınır ve layikiyle yürütülür.
çok sevimli bi kupa almıştım bi süre önce gayette başarılılar ona lafım yok ve müşterisine olan ilgiside hoşuma gitmedi değil. tek sıkıntı biraz daha fazla ürün olabilir ürünler güzel olmasına karşın kısıtlı geldi bana
  • /
  • 2