morj.com

gökkuşağının alametifarikası mottosuyla gönlümü kazanan, lgbt için yapılmış kendi tabirlerince; renkli dünyalar için özgür bir dükkan.

http://www.morj.com/

türkiye'nin ilk lgbtt odaklı e-ticaret sitesi.

https://twitter.com/morjofficial
ayı sözlük iki yaşında zirvesi nde katılan yazarların hediyeleri morj.com 'dan ! çeşit çeşit bir çok farklı ürün o gece sözlük yazarlarına kura ile hediye edilecek artık kime ne çıkarsa. buradan da destekleri için teşekkür ediyorum ve bende elimden gelen desteği onlar için göstereceğim.
şimdilik ürün skalası bakımından yetersiz alışveriş sitesi. daha iyi olacağını umuyorum.
ürün çeşitleri geliştirildiğinde tadından yenmez. dark bear ın morj ile işbirliği içine girmesi her iki oluşum için faydalar sağlayacaktır.

facebook sayfaları da var.

https://www.facebook.com/morjofficial
gördüğümde, ''vuhhuhh!'' dediğim, çok hoşuma giden, yakın zamanda bir sürü şey alacağım site.
ilk gözlemin sitenin içeriğinin iyi yapılmış olması. ve güzel görsellerin olması. ayrıca kişişel beğenilerime uygun ürünlerinde bulunması ayrıca hoşuma gitti. umuyorum kalıcı ve daha yaygın olurlar
crossdresserlar için bir cennet gibi. 42,43,44 numaralı ayakkabıların bulunması bildiğin vaha.
müthiş bir iç giyim kategorisine sahip olan sayfa. fiyatlarıda çok iyi.
sözlüğümüze reklam verdiler. teşekkürü borç biliriz.
aşk aşktır t-shirtünü giyen adamı satın alma butonunu bulamadığım site. sayfanın dizayn hatası olsa gerek.
sitesini incelediğim ve mevcut ürünleriyle ayı sözlük yazarlarına hitap etmediğine kanaat getirdiğim site. en azından ayılara hitap etmediği kesin.
proje ve emek hırsızı bir site
ilk bakışta "eşcinseller gelin hele" şeklinde bir bağırış çağırış yok. fakat bilincimize işleyen gökkuşağı temasından mıdır nedir algılamak zor olmadı. günler sonra sözlüğe giriş yaptığım şu dakikalarda sitedeki reklam sayesinde keşfettim. sözlükte başlık aramadan önce google reklamı olduğunu düşünmüştüm. heyhat! öyle değilmiş. kızlara pempe erkeklere mavi faşizminden sonra hayatın tüm renkliliğiyle gökkuşağı oley!
topuklularına hasta olduğum site.
ürün çeşitliliğini yetersiz bulduğum * ama zamanla bomba gibi olacak bizim dükkan. * * *
güzel bir site olmasına rağmen, attığım maile geri dönmemesiyle beni hayal kırıklığına uğratan site.
42 numara ayakkabı giyen bir kadın olarak görünce havalara uçtuğum site. sanırım hem rahat hem şık şıkıdım ayakkabılarım olabilecek yaşasın
  • /
  • 2