mutfakta panda yatakta koala

yeni yazar. mutfakta üşengeç yatakta uyuşuk galiba kendileri. aman canım bize ne. hoş gelmiş.
pandalar çok oburdular. sanırım mutfakta obur.

koalalar çok tatlıdırlar. sanırım yatakta çok tatlı.

aman canım bize ne.

hoş gelmiş.
yeni yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
hoş gelmiş, sözlüğün en uzun nickli yazarı.
hoşgelmiş, ateşin iradesi onunla olsun dattebayo.
hoş geldin demek için gelmiştim ama bir hoşbulduk dememiş bile. esefle kınıyor, sevgiye saygıya ve evime davet ediyorum.
tüm hoşgeldinlere şukularımı bastım, eksik olan varsa danışmaya müracaat etsin :)
aslında nick sınırına takıldım orjinali "sokakta timsah, mutfakta panda, yatakta koala" dır.
dışarı çıkmayı sevmem bir asabiyet çöker üzerime, yemek yapmayı ve yemeyi severim, sarılarak yatmak vazgeçilmezdir. * *
herkese hoş bulduk diyorum sıcak karşılama için.
ateş hepimizin içinde olsun.
mutfakta panda yatakta koala sözlükte- özellikle seks içerikli- yazılarıyla eğlenceli bir ayı olarak devamı getirilebilecek yeni yazar. *****
ne pandasın ne koala
oh! sıkışınca başka hayvan ol kaç hemen kolaya
bırak bu sevimli hayvan numaralarını
naringergedan der ki ne varsa yine insanlıkta

mutfakta harikalar yaratıyormuşsun
yataktaysa üstüne tanımıyormuşsun
peki sorarım sana bebişim her şey seks mi
senden iyileri varken aklınca taht mı sarsıyorsun

sokakta da mı sevimli bir hayvansın
peki iki dakika da mı insan olamazsın
fantezilerle süslü dünyandan çık artık istersen
anlamadım ben sen ne çeşit bir ayısın

bi kere de kılsız bir hayvan ol artık
yatak çarşaflarını yıkamaktan bıktık
senin değişimine ayak uyduracağız diye minnoş
sekste sınırsız olma kavramıyla resmen barıştık

kendisi helalimdir. yavşayanı duyarsam poposunu keserim. **

ankara zirvesi için kendini parçalamış yazarcuh. sevimli, zayıf, iğrenç bir twink tir. * he içi guzel midir değil midir bakiciiiz. gözümüz üzerinde.
en kusa zamanda tekrardan görmeyi dilediğim, bahçıvaniyla beni beybilik cağıma geri götürmüş dünyalar tatlısı, kola girme meraklısı bir fashionista. * adeta bir organizatör edasıyla her şeyi yoluna koyup bir zirveyi başarıyla koordine etmiştir, balkon konuşması tadındaki mutlu yıllar ayı sözlük temalı kadeh kaldırması da günün anlam ve önemini algilamamiza vesile oldu.
zirveye giderken kafamda bir ton soru işareti olmasını sağlayan ve içten içe korkutan yazar. acaba gerçek hayatta da mesajlarda olduğu gibi anlaması zor cümleler kurup beynimi yakmaya çalışacak mı diye derin düşüncelere dalmış olsam da garson çağırır gibi işaretler yapıp beni masasına davet eden ve sonra da zirve sonunda ayrılana kadar yalnız bırakmayan yazarcan. bayağı uzun ve derin mevzularda uzun uzun sohbet ettiğimiz* aynı okulun aynı mekanlarında çok özel anılarımızı paylaştığımız ve zirve haricinde de sık sık görüşeceğimizin sinyallerini verdiğimiz keyifli, zeki, hazırcevap ve espirili adam. böyle bir zirve organize edip yüksek katılım sağlamak için çabaladığın ve bu kadar güzel ev sahipliği yaptığın için ayrıca teşekkürler... tanıştığıma çok memnun oldum...
4. ankara zirvesinde tanıştığım yazar. çok ama çok hoş sohbet. biraz konuşunca o keskin zekayı farketmemek mümkün değil. zaten sözlükteki girilerinden anlamıştım :) zirve için gsterdiği özveriden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
ankara zirvesi için ev sahipliği yapmış hepimizi bir arada toplayan yazar.gerçekten çok espirili bir arkadaş. bir de ayı sözlük 4. yaşı için konuşma yapıp daha da keyiflendirendir.kendisine burdan çok teşekkür ediyorum.
zirvede ilk tanıştığım kişi. eğlenceli, zeki ve hoşsohbet. güzel sohbetiyla kafamda bazı şeylerin daha çok belirmesine ve bazı konulara da farkındalığımın artmasını sağladı. kötümser olduğunu söylese de ben daha çok detaycı olduğunu düşünüyorum, eğer kötümserse de öyle olmaya devam etain güzel çünkü * . tekrar her şey için teşekkürler ^^
çok akıllı. çok çok akıllı.
yeni bir kıta keşfetsek ve orada sadece bir kişi yaşayacak deseler bu şahsı oraya bırakır geri dönerdim. diyeceksiniz ki kutuplara bırakalım da ne hali varsa görsün... yo öyle düşünmeyin, böyleleri oradan da kurtulur gelir. gerçi yenisinden de kurtulabilir bu arkadaş. belki uzay tek çözümdür...

almış olduğu yoğun endüstri meslek lisesi eğitimini gerçek hayatta karşılığı olmadığını öğrenince hayata küsmüş fakat on saniye içinde kendisini toparlamıştır. düşünün bundaki vurdumduymazlığı.

cnbc-e dizilerinin gizem seviyesi nasılsa kendisinin gizem seviyesi de o kadardır. birinci sezon bitmek üzere. her neyse, yine de değerli bir insana benziyor. benzetmekteyim. öyle olduğunu düşünüyorum. pek yanıldığımı da şimdiye kadar görmedim.

fakat manilerin berbat, taam ma!
  • /
  • 2
film izle