mutlu son

tıpkı başrol oyuncusunun ölememesi gibi filmlerde beklenen iyi niyetli final. bir de özellikle masajdan beklenen orgazmlı finaller vardır ki, herkesin şakayla karışık merak ettiği, içini kemiren güzelliktir. sevişirken de herkes önemli olan yanyana olmak dese de gecenin sonunda arzulanandır.
yarım kalandır. hiç bir zaman mutlu son yoktur, ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar... sonsuzluk? mutluluk? ütopik olmayan hiçbir şey mutlu bitmez bitemez.
bazı masaj salonlarında masaj sonrası erkek cinsel organının masör tarafından ağız veya el yolu ile ritmik olarak uyarılarak boşaltılması ile ulaşılan son.
bence mutlu bir hayat var lakin son yok . şöyle düşünün bi eşiniz var yıllar olmuş yaşlandınız ve bir gün öldünüz sevdiğiniz kişiyi o acıyle bırakıp huzurlu bir şekilde dünyadan ayrılabilecekmisiniz yada karşı taraf öldü onun yokluğuna alışmak kolay olacakmı mutlu olan hayat mutsuz bir sonla bütünleşti ne kadar anılara tutunsanızda mutlu son olmadi , aynı şekilde aile mükemmel ebeveynlere sahipsiniz misal elbet bir gün göçecekler yılların alışkanlığı ve birlikteliği son buluyor yine yas tutulacak ne kadar çabalarsa insan malesef mutlu son yok , mutlu bir ömür sürdürülebilir lakin son yine yas , yine hüzün , yine gözyaşı …