nedim uzun

ingilizce öğretmenliği yapmış son dönemde madam marika olarak sahnelere çıkan transseksüel.

(röportaj)
birkaç kere taksim'de rastladığım, insanlık ayıbının ağırlarından biri yaşatılmış, ama kendini düzgün ifade edemediği için insanların sempatisini kazanamamış (en azından benim gözlemim bu) transseksüel eski öğretmen. yaz kampında çocuklara makyaj yaptırıp kadın kıyafetleri giydirdiği için resmen afaroz edilmiş, çok konuşulmuştu. çok yazık ve ayıptı ona yapılanlar ve uğradığı saldırı.
frappe istanbul işletmecileri tarafından şiddet görmüş artı sömürülmüş şovmendir.
ağzım açık bir şekilde fikirlerini dinlediğim birey. yurt dışında okumuştur dedim, kültürlüdür dedim, öğretmendir dedim katıldığı programı izleyince başımdan kaynar sular döküldü.

hayat ne yaşatmıştır bilemem. hepimiz bir şeyler yaşıyoruz. ancak bu programda eşcinsel biri olarak yaptığı konuşmada birçok eşcinselin hayatını kötü etkilediğine ve yönlendirdiğine eminim. kendisinden ricam biraz bilimsel şeyler okumasıdır. çok iyi bir insan olduğuna inanıyorum lakin bilgi yönünden çok eksik bir insan. kusura bakmasın.

seyhan arman dışında spikerinden psikoloğuna kadar herkesin bilgi eksikliğinin olması türkiye'nin ne kadar geride kaldığını gösteriyor. çok acıklı bir tablo

burada da farklı bir şey diyo