nicki minaj

son zamanlarda göze çarpan yeni çirkin dünya starlarından. bana sorsanız rapçi ama r&b geçiyor heralde türü.
diğerleri için
(bkz: lady gaga)

ama yine de başarılı insanlarla çalışıyor özellikle david guettalı turn me on gayet güzel şarkı
. özellikle massive attackla çalışması beni çok şaşırtmıştı. chris brownla da çalışmışlığı var.

bence son dönemde insanlar değişik tiplerden hoşlanmaya başladı. renk renk saçlar, değişik kostümler, garip sahne showları.

madonna anlamsız bir şekilde g.tünü kaldırmaya çalışıyor diyecem de ablada zaten bi g.t var maşallah 2 dönüm. madonnanın son albümden gimme all your luvin'in klibinde nicki minajı kanatları altına aldığını gözler önüne sermiştir.

son olarak da ben aşırı derecede lerzan mutluya benzetiyorum. hal hareketler tavırlar aynı hani *

http://ayisozluk.com/lnk/a82606 (super bass)
zenci lady gaga desek yalan olmaz. şarkıları demet akalınvari anlık mutluluk veriyor. bi de öyle bir kalçası var ki değirmen taşı mübarek kadının % 70 ni oluşturuyor desek yalan olmaz.*
will.i.am ile yaptığı "check it out" adlı düeti fena olmayan 1982 doğumlu popçu, rapçi, hip hopçu.

zenci gırtlaklı zenci hatun şarkıcı. özellikle david guettalı turn me on şarkısındaki rap bölümündeki sesi ile etkilemiştir.
canlı performansı felaket olan bir şarkıcı.
yanlışlıkya youtube'da videosuna rastladığım, kim bu yaratık yaa, bu ne biçim şarkıdır yahu dediğim ama sonuna kadarda sebepsiz izlediğim şarkıcı müsfettesi, o dudakları ve kalçası hariç bolca renk cümbüşü hatırlıyorum, müzikal geriye birşey kalmıyor insanda
tam adı onika tanya maraj
hatta starships parçasının bir bölümünde şöyle geçiyor; '' my name is onika you can call me nicki ''
starships şarkısı hiç fena değildir..hatta o haka dansı yaptıkları bölüm süperdir..turn me on zirvesidir kanımca.
görmeye,duymaya tahammül edemediğim sayısız "popkalçır" ikonasından biridir.
göbek adı ''am-göt-meme'' olan başarılı r&b şarkıcısıdır.
kanıt mı istiyorsunuz buyrun;

*
taksimde adidasın vitrinine bilmem kimlen afişi asılmış hatun. görünce yine tırstım ya la *
süper boobs ve ass birleşince süper bass adlı bir parçaya dönüştüğü iddia ediliyor.

(bkz: kaynak götüm)
şarkılarının sözlerinin umurumda olmadan sadece deli gibi dans etmek amacı ile dinlediğim insan.ama bikaç kez yabancı tv kanallarında denk geldim konuşmaları çok mütevazi ve canayakındı.
mini minaj olarak adlandırılan iki tane minik hayranının dikkatimi çektiği, memeleri ve poposunun çok küçük olduğunu düşündüğüm ve 150 cm boyuyla büyük işler başaran farklı bir kişiliğe sahip kendisi ama seviyorum yahu.
did on them dünya üzerinde rap müzik ile uğraşan bütün kadınları devirmiş gerye kalan kanye west, jay-z, lil wayne* dünyaca ünlü rap müzik devlerinede meydan okumuştur 2011 yılında. son albümü ile zaten dünyanın en iyi kadın rapçisi seçilmiştir. put your number 2's in the air
bir benle düet yapmadı dediğim overrated r&b şarkıcısıdır.
mtv'nin gençlerin özenmesi ancak ulaşamaması için ortaya pırtlattığı yeni kültür endüstrisi ürünü, burjuva kahramanı. (bkz: kültür endüstrisi)
her gün gökkuşağının altında banyo yapan, ipana reklam maskotu, konuşabilen, yürüyebilen, son model zenci barbie bebek. *

kör olan bulgar kahin, bu canlının bir gün dünyaca tanıncağını ve herkesle düet yapacağını görmüş ve böylece ruhunu teslim etmiştir.
  • /
  • 3