olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

herhangi bir sos veya bir çorba bile bekleyince güzelleşiyor arkadaşlar. o sebeple çok da şey yapmamak lazım. neden şarap değil, çünkü o çok klişe olurdu.
1 yaşla red edildiğimi bilirim çocuk taş bear chaser falan yaş kaç dedi 24 dedim ama 25 üstü arıyorum dedi işte ayağıma lego batmış gibi üzüldüm
çok tatlılar. hepsini seviyorum ancak bir kardeş olarak..
bu durum, adeta gay camianın "özgürlükler, ötekileştirmeler" adı altında yaptıkları ikiyüzlülükleri ortaya çıkarmada şahane bir turnusoldür. mesela az önce kırsalda tıp okuyan gay başlığında "baban yaşında adamı ayartman komik." cümlesini gördüm. kolonya koklayarak sakinleşebildim.
40-50 yaş aralığındaki kişilerle denk gelirse görüştüğüm için olgun erkeklerden hoşlanıyorum diyebilir miyim? bazen 25 yaşında da oluyor. skala geniş. hem genç hem olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek. sanırım bu bana daha uygun.
bana son dakika golü atanlar tayfasi
kişinin kendi zevk meselesi, ilgisi.
bazen gerçekten acınacak durumda olabilirler.sevdikleri yaş gurubu 40 artı olduğu için bir an önce yaşlanmak isterler çünkü herkesin 40 üstü sevdiğini düşünürler.ayrıca seviştiğin insanın yeğeni olarak tanıtılmak berbat bir durumdur.yalnız öğretmen bulurlarsa biraz rahat ederler onların eski öğrenci kontenjanı hiç bitmez .
içinde olduğum durumdur. 45-70 yaş arası erkeklerden başka hiç bir yaş aralığındaki erkeklerden hoşlanamıyorum. isterlerse brad pitt olsun. (45'i geçti değil mi o ya bi dakika) güven verir, seni dinler ve iyi yönlendirmelerde bulunabilirler. beyaz sakallı olanları favori olanlarım.
deneyimleri fazla olup, bunların üstesinden başarı ile geçmiş erkekleri, yeni jenerasyon yetmeleri genç arkadaşlarımızdan ayırabilirim elbette.
bu sayede olgun erkekler ilgi alanımda hep olacaktır.
durulmus,gercek ve stabil bir iliski arayan genc erkek olabilir
bazen acı bazen tatlılar
tüm her şeyi kabullenmektir. en baştan başladığında bile 1-0 yenik başlarsın duruma, bile bile lades dersin ''son''un ne olduğunu zaten bilirsin. zaten imkansız olan bir şeyin imkansızını istiyorsundur. sevilirsin belki, karşılık bulursun ama o anda kalır. her şey tek başına geri döndüğünde hep ait olduğun yere çıkar. yalnız kaldığında çıkar. hep senden eksilir bazı şeyler. böyle böyle beyninde bir sis ile yaşarsın.
zevk meselesi, hoşlanmanın yaşla veya fiziksel bişeyle ilgili olduğunu düşünmüyorum gerçi; bu tarz kalıplara ayırmak tuhaf geliyor bana. sadece genç, sadece olgun falan bunlar çok klişe geliyor bana bi insan birine bişeyler hissedebiliyorsa yaşınında fiziksel özelliklerinin de pek bi önemi olmuyor.
gayet normal bir durumdur tam tersinin de olabileceği gibi. ne baba şefkati ne hayat kaygısı ile alakalı değilidir en azından benim için. o zaman genç sevenler çocuk şefkati mi arıyor gibi saçma yerlere gider öyle düşüncelere girmeyin. tamamen beğeni ile alakalı. örnek olarak olgunlaşmış meyvelerden alınan haz olabilir. cennet hurması, kış armutu, kivi gibi biraz olgunu daha makuldür. tabi bu da zevk meselesi.

tanım:zevkler ve renkler tatışılmaz, tartışılsa da sonuç değişmez.
olgun erkeklerden hoşlanan genç pasifim bende
bana müthiş derecede çekici gelen olay. olgun erkeğin genç bir vücutta tatmin bulması beni aşırı tatmin ediyor. mesela kır saçlı, temiz yüzlü, göbekli bir olgun beni pek çok şeye ikna edebilir.
böyle bir ilişkinin diğer özne açısından ifadesi: genç erkeklerden hoşlanan olgun erkek
  • /
  • 2