öpüşmek

silah ateşlemekle tutkulu bir öpüşme beyinde aynı kimyasal reaksiyona neden oluyormuş. *
dertli olduğum bi konu da bu , tecrübe edilmedi hiç
ama güzel bişeymiş gibi duruyo.

ola ki tecrübe edinilirse derhal yorum yapacağım olay.
şöyle hafif bir french kiss olacak ham hum hmmm tadından yenmez.
hayatımda 2 kez öpüştüm topu topu.
işin garip tarafı öpüştüğüm kişilerin ikisi de karşı cinsti ki öpüşemedim bile
gülmekten olmadı yani.
beden salgılarının karışması için en keyifli yoldur
herkesle tadı farklı olan eylem. bazısını öpersin ama pek zevk almadığın için kısa kesersin. bazısını da o kadar öpmek istersin ki etrafındakilere aldırmadan taksim'in göbeğinde yumulursun. bana göre ten uyumunun ilk göstergesidir. öpüşmekten gerçekten zevk aldığın insanla seks de en az o kadar güzeldir.
küçükken bildiğim en ayıp kelime buydu , bunu öğrendiğim anda insanlara 'yaklaş yaklaş' diyip kulağına yaklaşıp 'öpüşmek' diyip kaçıyodum ve ben küfürlü konuştum annem duyarsa dövcek beni diye gerim gerim geriliyodum.
icra edilmesi en zor olan sanatlardan biridir. sadece 2 dudağın bir araya gelmesi yetmez duygular ve salgılarında tam anlamıyla bütün olması gerekir.
duyguların dudaklarda anlam bulduğu yakıcı eylem.
fransız şair louise labé'nin 450 yıl kadar önce hakkında :

"ben senin öpücüklerini yutayım, sen de benimkileri yut,
ve ağızlarımızla birbirimizin mutluluğunu yudumlayalım"

dediğidir..
çeşitleri mevcuttur. bir youtube fenomeni bir kısmını sahneye koymus:

asyalı öpücüğüne bayıldım.
naneli şeker . her öpüşme için kullandığım silahımdır. ki ben dolgun dudaklarım la tanınmış bir gay olsam da karşımdaki adamı hayal kırıklığına uğratamam ve saygım var. ama öpüşme esnasında şu 2 olayı sevemedim. 1. si dudakları çekme ( ki tamam dudaklarım güzel ama neden dişliyorsun beni , bel ki ben sevmiyorum.) 2. si dilini karşıdaki partnerinin içine sokma. ( o anda kapalı olan gözlerim faltaşı açılıp karşımdaki adama bakıyorum. "napıyooon aq" ) .bunun dışında öpüşmek gerçekten güzel bir şey. insana sanki eroin çekmiş gibi bir kafa yapıyor. (eroin hiç kullanmadım ) hele de karşı da ki adam yakışıklı ise. size şunu söylemek isterim öpüşürken ellerim rahat durmaz ve partnerimin pantolonuna sokarım ve boxerından içeri götünü mıncıklarım . ahh .. o haz yok mu .ağız dudaklarda elim dolgun götünde ! favori mekanımda halı üstünde ya da tuvalet kabininde öpüşme .sadece öpüşme :)
öpüşmek de yasak artık bu memlekette! samatya sahilinde öpüşen çifte kabahatler kanununa göre polis tarafından para cezası kesilmiş. lütfen halka açık yerlerde öpüşmeyiniz, kabahattir bu efendim!
bazen bir kainat inşa etmek...
seks konusunda deneyimsiz olanları şıp diye anladığım eylem. bence deneyimi pek olmayanlar kesinlikle kötü öpüşüyor.
  • /
  • 2