orko

tam 6 yıl sonra tekrar entrylerini okumak bünyemde sevinç yarattı. hoş geldin yeniden. ama gitme bir daha.
sevimli yazarımız kısa sürede okunası o kadar çok entry girdi ki korkmuştum sıralamada beni geçecek diye * ama yoruldu sanırım.. okuyamaz olduk bu günlerde..
çok zekidir. hayattan zevk almayı bilir. gün aşırı halimi hatrımı soran, beynini sorunlarimla yememe rağmen gık etmeyen, her yaşadığım olaya çok güzel bi laf sıkıştırarak beni benden alan güzel insandır. sağol dostum hayatımda olduğun için. eve at artik beni.
180 boyla yanında kendimi kısa hissettiğim nadir kişilerden. hoş bi tarzı var fakat konuşmaz.. 2011 de böyleydi hala böyle. dinleyicilerin şahı.. anlat saatlerce dinlesin. yazmak kolay geliyor diyen şirin yazarcan
zeki; neşeli ama mesafeli; soğuk ama sıcakkanlı; konuşkan ama sessiz yazarımız. tezat tezat içinde * ama tanımaktan onur ve mutluluk duyduğum yazar.
ayı sözlük basketbol zirvesine katılmasını istediğim yazar kişi. umarım gelir ve tanışırız.
iyi yazan sağlam kalemi olan yazar kişi. umarım en yakın zamanda onunla da yüz yüze tanışabiliriz. severek takip ediyoruz.
lan orko yaz bol bol. yakalarsam muah muah.
counter strike oyununda rakipsiz olduğunu iddia eden , izmire gelince bir cs zirvesi yapmamak için kendimi zor tuttuğum yazar
he manin kadim dostu, sözlüğün parlayan yıldızıdır.
ayı sözlük basketbol zirvesi günü hiçbir bahanesini bana yutturamayan fakat yine de inat mı inat yazardır,gelmiyicem de gelmiyicem der bu vatandaş bilemedim.
yeni ayı sözlük yazarcanı. hoşgeldin sefalar getirdin.
yazdığı anlarda böyle sözlüğe acayip bir enerji böyle pozitif bişiler oluyor. birde duyarlı bir insan, yazmadığı anlarda bile sözlüğü takip ettiğini biliyorum. birde muazzam zeki ve akıllıdır, kolay kül yutmaz.
an itibariyle sözlükte entry makinasına dönüşmüş yazardır. keyif veriyor, devam etmeli. hoşlandım, beğendim, sevdim.
son zamanların aktif yazarlarından. kendisini zirvelerde görmeyi umuyoruz.
sözlüğe hoşgelmiş olan ve benim üç dört gün önce yaşadığım mutluluğu yaşadığını düşündüğüm yeni yazar.
sözlüğe kazandırdığı pozitif enerjisinden çok memnun olduğumu söylemeden geçemeyeceğim yazar.
yeni yazarlardan.. hoşgeldiniz..
he manin kankası. cocuklara ders veren uçan ufaklık. severim ben bunu.