pantolon giyen kadınlar cehenneme gider

ihsan şenocak hutbesi. kot pantolon giyen kadınları ‘cehennemlik’ ilan ettiği, kadınların kaşlarını almasının ve üniversiteye gitmesinin de ‘büyük günah’ olduğunu söylediği için gelen tepkiler üzerine diyanet işleri başkanlığı tarafından açığa alınmıştı. fakat üç ay sonra samsun aşıkkutlu eğitim merkezi'ndeki görevine iade edilmiş.

http://gazetekarinca.com/2018/01/akit-du...
yazık la bunlara baya baya acınası haldeler. yani bunlara inanan ve prim verenlere acıyorum. milleti din üzerinden sömürmek için var güçleriyle çalışıyorlar nasıl bir azim nasıl bir itici güçleri var anlamak mümkün değil. şu kadınlardan ellerini bir çekseler diyecem lakin bu sefer erkek çocuklarına halleniyorlar. bir adam olamadı şerefsizler.
nefes de almasinlar o zamanlar direk cehenneme ulen millet marsa cikma plani yapiyor kafalar trilyon otesi...rahat birakin azcik insanlari
"vahiy ne ara indi kardeş?" diye sorulması gerekir bu adama.
kendi bastırılmış cinselliğiyle sokağa çıktığında gördüklerinden rahatsız olduysa ,çözümü cehenneme gidecekler demekte bulmuş sanırım.düz mantık gidersek etek giyen erkekler var. mesela iskoçlar onlar ne olacak , ya semazenler onların giydiğine de kolaylıkla etek diyebiliriz.
neyin kafasını yaşıyorlar