pelican

son zamanlarda kameroğlu inşaat tarafından inşa edilen pelican hill projesi çok konuşuluyor. bu proje, müstakil ev hayatı yaşamak isteyen ailelere hitap ediyor. sakin bir yaşam isteyen aileler için oldukça iyi bir proje. projenin ilk etabı daha önce tamamlanmıştı. 2014 yılının başında ise 2. etap devam projesi başlamıştı. villaların, %80’i tek katlı ve %20’si ise iki katlı olacak şekilde tasarlanmış ve kaba inşaatı tamamlanmış. kentin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlere hitap eden bu proje, sosyal imkanlar da sunuyor. villaların bulunduğu site içerisinde, çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları da yer alıyor.

kameroğlu inşaata ait bir proje olan pelican hill evleri büyük bir talep görüyor. bu talebi, slogan olarak kullandığı lüksü tabiatla baş başa yaşatmasına borçlu olduğunu söyleyebiliriz. şehir yaşamının stresinden ve yorgunluğundan uzak bir şekilde, tabiatla tam anlamıyla baş başa bir konumda huzurlu ve sakin bir ortam yaratıyor. büyükçekmece’de bilinen villa projelerinin %80’inin tek katlı, %20’sinin ise iki katlı olduğu görülüyor. villaların bulunduğu sitede, tenis ve basketbol sahaları, fitness, squash ve aerobik salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları gibi sosyal tesisler de yer alıyor. şehirden uzak, doğa ile iç içe bir ortamın yaratıldığı görülüyor. lüks ve doğal yaşamı aynı anda bir araya getiren bu proje, en baştan beri ilgi çekiyor.

kameroğlu inşaat tarafından ortaya koyulan büyükçekmece villa projeleri çok konuşuluyor. istanbul’da villa projeleri ile dikkat çeken kameroğlu inşaat, şehir hayatının stresinden uzak, sakin, rahat ve huzurlu bir ev ortamı yaratmak adına çalışmalar yapıyor. kimi tek katlı, kimisi iki katlı olan villaların bulunduğu sitelerde, hem açık hem kapalı yüzme havuzları, kafe ve restoran, yürüyüş ve koşu parkurları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal tesisler de bulunuyor aynı zamanda. büyükçekmece’de konut yatırımlarının en başarılı isimlerinden biri olan kameroğlu inşaatın bu projeleri büyük ilgi görüyor. konutlar, gerek bulundukları konum gerekse sosyal anlamda sunulan imkanlar dolayısıyla fazlaca müşteri çekiyor. bu projelerle, lüksü tabiatla baş başa yaşatmak amaçlanıyor.