penis pompası

bir tür seks oyuncağı. ama diğer oyuncaklara nazaran faydalı bir oyuncak. yani çocukken oynadığınız legolar kadar faydalı ama bunun faydası zekaya değil pipiye. şimdi benim buraya yazacağım faydaları ben gördüm diye herkes görecek diye bir şey yok. elbette herkesin biyolojisinin farklı olduğu bilecek yaşta adamlarsınız. ama gerek benim gözlemlerim gerekse youtube ve diğer sitelerdeki kullanıcıların yorumlarına dayanarak gayet faydalı bir oyuncak olduğunu söyleyebiliriz, sanırım.

eğlenmek için her zaman kullanabilirsiniz ama eğer bir amaç doğrultusunda kullanıyorsanız çok abartmamak lazım. öncelikle günlük kullanımınız 10-15 dakikayı geçmeyecek. öbür türlü penise zarar verebilirsiniz. ve haftada 3 gün. daha fazlası zararlı.

öncelikle boşalma süreniz artıyor. hatta erken boşalma derdinden muzdarip pek çok heteroseksüel çift bu oyuncak ile mutlu sona ulaşmışlar.

daha uzun süreli ereksiyon sağlıyor. evet bir şekilde ereksiyon süresi artıyor. daha uzun süreli ve kuvvetli ereksiyon yaşıyorsunuz.

penis boyu uzuyor. şimdi bunun hakkında kesin bir şey diyemeyeceğim çünkü kilo verdiğim için büyük görünüyor olabilir. onunla ilgili kesin bilgiyi çok sonra paylaşabilirim.