pringles kutusunu siyiran adam

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin aramıza.

(bkz: askk)
vajinası olmadığı halde kendisini kadın sanan erkek kavramının yanlışlığını anlatmak üzere verdiği savaşa bakınca aklıma pasif eşcinsellerden askerlik öncesi çürük raporu istenme şiddetini getiren yazar. eğer sadece vajinası olana kadın diyeceksek ve bunu da üreyebilmesiyle bağdaştıracaksak, lezbiyenler ve gayler de toplumda etkisiz eleman olmuş durumdadır. o zaman taş gibi gaylere demezler mi erkeksin neden kadınla beraber olmuyorsun diye. o da bunu ispatlamak için illa ki fotoğraf mı göstermek zorunda. kadın vajinasını, erkek fotoğrafını. şu kadınlar neler çekti be vajinasından, bir eşcinsel sözlüğünde bile derdini vajinası eşliğinde anlatmak zorunda kaldığına bakılırsa.
birçok kavram karmaşasına girmiş . fobilerileri olan demek istemiyorum biraz seksist bir yapıya sahip olan yazardır . umarım bu yargılarından kurtulur .
sanırım biraz kendisiyle çelişen yazarımız.

daha düne kadar sözlük ismiyle ilgili ''neden ayı o zaman. lgbtt bireyleri kucaklayan bir isim olabilirdi.'' derken bugün lgbtt nin tt kısmını kabul etmiyor, edemiyor.

bir taraftan ülkedeki insanların farklı oldukları için dışlanıp, öldürüldüğünü vurgularken diğer taraftan lgbtt bireylerin temel taşlarından birini kendisinden farklı olduğu için kabul etmiyor, edemiyor.

ya kendisini istediği gibi ifade edemiyor ya da biraz kafası karışmış.
feminen ve kadınsının farklı kavramlar olduğuna değinerek adeta ufkumu açmış, bana "yıllardır boşa okuyor ve düşünüyorsun pis şişko" demiş yazardır.
(bkz: kadınsı)
(bkz: feminen)
dahi manasındaki -de, -da'yı ayrı yazamadığı halde bir efsane olagelmiş max blum'a "kafası karışık" demiş, bununla da kalmamış, "sen haksızsın ibne" diye devam etmiş lakin bir an evvel bir türkçe sözlük br imla kılavuzu edinmesi gerektiği gerçeğini çüküne sallamayan sümüklü * * * yazar.
''biyolojik olarak 44+xy kromozomlarıyla doğduysan erkeksindir.'' diyen yazar.haklıdır.niye üstüne bu kadar gidiliyor anlamadığımdır ayrıca.

kanımı donduran sözlük na-sakini.
(bkz:#153704)
tarzi sert yazar.fikirlerini onaylamadigim halde yazmasi gereklidir.lgbtnin g ve t lerinin nasil birbirine empatisiz ve dislayici baktigini biliyoruz.birbirinmize birbirimizi anlatirsak bu durum belki degisir.aninda hukum verip kalem kirmak kimseyi bi yere goturmez.burasinin ozgur bir yer oldugunu iddia ediyorsak herkesin fikirlerini paylasmasina engel olmamaliyiz.fikir beyan ederken dislayici ve otekilestirici yazilardan kacinmak hos olur.
yazsin okuyalim.her kesin ayni seyleri soyledigi bir ortama gerekli.
kendince güçsüz gördüğü translara bulaşarak gündemde olmayı başarabilmiş, yoksa sözlükte varlığından adeta çeşitli gıdalardaki eser miktarda peynir altı suyu kadar haberdar olduğumuz yazar, ki kendisi daha iyi bir yazar olmak istiyorsa bari hangi -ki ayrı yazılır hangi -ki birleşik yazılır öğrensin diye de eklemek istiyorum.
ayı sözlüğün son günlerde çokça tıklayan yazarı atmaya götün yememesi durumunu tersten görmüş yazardır. ne troller gördük bebeğim kendini bir kaka zannedip sonra bir gecede uçuruldular. saygı ve saygınlığın sıfır olduğu yazardır.

toplam entry 201
bugün 21
dün 58
bu ay 204
anlamsız oy 1
artı oy sayısı 26
eksi oy sayısı 59
saygınlık -33
son görüldüğü zaman 24/09/2013 01:34

şu anda ''ühühühühühü ayı sözlükten beni attılar.'' modunda olması muhtemeldir. sözlükteki tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki şu an büyüüük büyük ihtimalle ayı sözlük tarafından siktir edilip, sosyal medyada var gücüyle ayı sözlüğü kötüleyen yazarlar platformuna girmiş orada trollüğünü sürdürüyordur.