reklam

herhangi bir ürün ya da hizmetin tanıtımı için yapılan her şeyi içeren planlı eylemler
iyisi kötüsü olmayan hede.
endüstriyel ürünleri kullanırken aracı olduğumuz kavram. bir şeyi kullanmak aynı zamanda onun reklamını yapmaktır.lakin akla ilk gelen kitlesel etkiyi amaçlayan yapımlardır.

" hicbir tenkide uğramadan kolayca 10 tane şiir yazabilirsiniz. lakin binlerce tüketici karsisinda tenkit konusu olmayacak bir reklam metni yazmak zordur"( aldous huxley)
kapitalist sistemde dünyayı döndüren önemli motorlardan biridir. fikirlerinden dolayı türkiyede bu alanda en çok önemsediğim isim:
(bkz: levent erden)
bu kadarı da olmaz dediğim, ayısözlüğü kötü olarak reklam eden yazıdır.

http://xcoach.blogspot.com/2012/02/aysozluk-yayna-devam-ediyor.html
yükselen sektör, iç çekilen meslek, rüya. reklam sektörü türkiye'de mad men dizisi gibi değildir. hala köylü mantığıyla işler. amerikan soslu figürleri tarafından beslense de kendi yeşilçam'ını yaşamaktadır.
televizyonda yayınlanan en iyi dizi ve film aralarında neredeyse 15 dakika sürem marka tanıtım şeysi .
web sitelerinin para kazanabilmesi, kendini döndürmesi için kullandığı bir araç... e madem gördünüz, ilginizi çekmediyse de sağdakilerden birine tıklayın da ayı sözlük devam edebilsin
günümüzde, teknoloji çok gelişti ve bu da internet ile iç içe olmamızı sağladı. internet dünyasında, neredeyse yok yok. insanlar, birçok işini internet üzerinden hallediyor ve sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanıyor. sosyal medyada, markalar da yerini alıyor. bu durumda da, sosyal medya danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. bu danışmanlık, markanın veya kişinin sosyal medya üzerinde bilinir hale gelmesi ve popülerliğinin artması amacıyla yapılıyor. danışmanlığı, isteyen herkes talep edebiliyor. danışmanlık, başta facebook, instagram ve twitter olmak üzere pek çok sosyal paylaşım platformunu kapsıyor. danışmanlık hizmeti, internet üzerinden satın alınıyor ve süresini talepleriniz belirliyor. insagram sayfa ve hesap yönetimi danışmanlığı gibi paketler halinde satın alabiliyorsunuz.

son zamanlarda, seo internet ortamında çok geçen kavramlar arasında yer alıyor. seo, kısa tanımıyla arama motorlarına yönelik olarak yapılan iyileştirme çalışmalarıdır. arama motorlarında yükselme amacı güden bir çalışmadır. internette, içerikler seo’ya uygun bir şekilde üretilmeye çalışılıyor. bunun sebebi ise konu ile ilgili arama yapıldığında, sitenin en üstlerde çıkması ile ilgili oluyor. bu nedenle de, seo internet dünyasında büyük bir öneme sahip. seo ajansı, profesyonel seo hizmeti veriyor. arama motoru optimizasyonu, google reklamları, sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklamları gibi hizmetler veriliyor. 2017 yılında kurulan site, popüler firma niteliğinde hizmet veriyor. en profesyonel seo danışmanlığı için seo ajansından faydalanabilirsiniz.
çocukken başladığında çok sevinirmişim, gaga başladı dermişim. renkli bir dünya olarak algılıyormuşum herhalde.