ricky martin

küçükken saçlarımı dikip "go go go ale ale ale" şeklinde ortalıkta zıplamama sebep olan şarkıcı. o zamandan belliymiş şimdi düşününce. adam ruhuma hitap ediyormuş.
çocukluk aşkımdır kendisi. hep kızlar kızlara dediler ben içten içe onun bana aşık olacağı günuü bekledim sevişme hayalleri kurduğum adamdır. ne oldu hetero diye bana gülenlere merak etmekteyim savırla bekledim kimliğini kendisi açıkladı en azından yıkılmadım ayaktayım
sözlükte başlığını görünce heyecanlanmama sebep olmuş yakışıklı, şarkıcı, lgbt aktivisti ve aile babası. hiç unutmam yıl 1999, bizim böyle kocaman bir teybimiz var. ablamla beraber bir kaset doldurmuştuk işte içinde celine dion, britney spears, jeniffer lopez, back street boys falan var. bir de ricky martin. açıyoruz ricky martin'i bağıra bağıra livin la vida loca söyleyerek dans ediyoruz beraber. dilimizde pek dönmüyor tabii, en azından benim. daha okula başlamamışım veya yeni başlamışım.
aşıktım bu adama. o zamandan emindim sanki gey olduğuna.

ne güzel adamdın sen ricky abi. ehe.

gay olmasına rağmen, bir kadınla da sex yapabileceğini açıklamış.

http://ayisozluk.com/lnk/a5f2d8
nişanlanmış olan popçu
kaynak: uçankuş.com

abd'de yayınlanan ellen degeneres'in sunduğu televizyon programına katılan 44 yaşındaki porto rikolu şarkıcı, nişanlandığını duyurarak nasıl bir evlenme teklifi yaptığını anlattı.

"evet dediğini anlamam için 30 dakika geçmesi gerekti"

martin suriye doğumlu 32 yaşındaki yosef'e evlenme teklifini anlatırken, "çok heyecanlıydım ve evet dediğini anlamam için 30 dakika geçmesi gerekti" şeklinde konuştu.

hayatimi seninle geçirmek istiyorum"

martin, "benimle evlenir misin?" sorusu yerine "bir şey buldum" dediğini ve sonrasında nişanlısı ile aralarında geçen diyaloğu şöyle anlattı: "bana 'evet' dedi. ben de 'hayatımı seninle geçirmek istiyorum' dedim. o da 'soru ne?' deyince ben, 'benimle evlenir miydin?' dedim."

ikiz çocuklari var

martin'in daha önceki birlikteliğinde taşıyıcı anne aracılığı ile sahip olduğu 8 yaşında ikizleri var. ünlü şarkıcı, nişanlısı yosef'in çocuklarıyla çok iyi anlaştığını ve herkesin çok mutlu olduğunu söyledi.
türkiye de tarkan ne ise dünya da da ricky martin odur. hem ses hem cinsel yönelim olarak
  • /
  • 2