ricky martin

dünya kupası için yaptığı parça ile büyük ses getiren, bir zamanlar hülya avşarın kıçından prim yaptığı dünyaca ünlü sanatçı. 28 ocakta new yorkta eşcinsel sevgilisi ile evleniyor. aynı zamanda taşıyıcı anneden ikiz çocuk sahibi. yönelimini açıklaması ve ilişkisini açık bir şekilde yaşaması dünyada eşcinseller adına bir sembol haline gelmesini sağlamıştır.

http://kisalt.com/3lt
evleneceği sevgilisi pek hoş bir adam olan bir zamanların dünyaca ünlü ama son zamanların müzik olarak gözden düşmüş starı.
türkiyede kendini bir bok zanneden tüm kızları "ama ricky martiin olmadı şimdiiii" diye üzen adam. zannedersin ki herif gay olmasa işi gücü bırakıp türkiyeden bu çığırtkan kızları sikecek...
ikiz erkek çocukları vardır kendisinin.
yakın zaman içinde eşitlik, anlayış felan gibi nanelere değinmek için şöyle de bir klibi vardır ülkemizde pek iplenmeyen:
http://kisalt.com/3lu
bana kara bahtım, kem talihim şarkısını söyletendir. çok mutsuzum, çok bedbahtım. boyun devrilsin ricky. o çirkinle evleniyorsun!
latin ateşi kıvamında olup yaklaşık 2 hafta sonra sevgilisiyle (çirkiiiinnn musubeeettttt) evlenecek olan porto rico lu ses sanatçısı....
bursa konserinde görme, dinleme, iç geçirme şansını yakaladığım, dünya starı ünvanını gerçekten hakeden şarkıcıdır. *
eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra davut güloğlu <br>na şu açıklamayı yaptırmış olan eski dünya starı <br>http://www.gecce.com/haber/ricky-gay-cikti-davut-cark-etti-130508.html
benim olsun ki diye iç geçirdiğim latin fırtınası.o nasıl gözler,o nasıl kaslar..allahım yardım et.
tarkan'ın taşşaklı versiyonu. bizimki, çakma hatun sevgililer edinip, "aman"kız arkadaşımla" paparazzilere yakalanıp haber olayim" tadinda ergenliklerle ugrasirken ve hayranlarinin gözünde günbegün erirken, elin adami hem evlenip çoluk çocuga karisti, hem karizmasina karizma katip hayranlarinin gözünde devlesti.
eşcinsel olduğunu açıklaması büyük cesaret ister kabul ediyorum ama o kadar da taşşaklı olsaydı bunu kariyeri bittiğinde değil modellerle dedikodularını çıkarttıklarında yapardı.
çocukken hayranı olduğum, boş hayallerle evlenmek istediğim meşhur şarkıcıdır. * * *
şu günlerde "diyarbakır'a gelse de izlesek" dediğimiz adam olmuştur.
sanılanın aksine ekşi sözlük değil inci sözlüğün oyuna getirmeye çalıştığı dünya yıldızı. demokratik açılıma destek olur falan diye yorumlar yapmışlar . yine güldürdün beni inci. hahah
hala tüm cd leri vardır elimde. hala dinlerim. özellikle de sound loaded ve a medio vivir başyapıt sayılır gözümde.
küçükken saçlarımı dikip "go go go ale ale ale" şeklinde ortalıkta zıplamama sebep olan şarkıcı. o zamandan belliymiş şimdi düşününce. adam ruhuma hitap ediyormuş.
çocukluk aşkımdır kendisi. hep kızlar kızlara dediler ben içten içe onun bana aşık olacağı günuü bekledim sevişme hayalleri kurduğum adamdır. ne oldu hetero diye bana gülenlere merak etmekteyim savırla bekledim kimliğini kendisi açıkladı en azından yıkılmadım ayaktayım
sözlükte başlığını görünce heyecanlanmama sebep olmuş yakışıklı, şarkıcı, lgbt aktivisti ve aile babası. hiç unutmam yıl 1999, bizim böyle kocaman bir teybimiz var. ablamla beraber bir kaset doldurmuştuk işte içinde celine dion, britney spears, jeniffer lopez, back street boys falan var. bir de ricky martin. açıyoruz ricky martin'i bağıra bağıra livin la vida loca söyleyerek dans ediyoruz beraber. dilimizde pek dönmüyor tabii, en azından benim. daha okula başlamamışım veya yeni başlamışım.
aşıktım bu adama. o zamandan emindim sanki gey olduğuna.

ne güzel adamdın sen ricky abi. ehe.

gay olmasına rağmen, bir kadınla da sex yapabileceğini açıklamış.

http://ayisozluk.com/lnk/a5f2d8
  • /
  • 2