ruhullah humeyni yi seven türbanlının atatürk ü sevmemesi

saygıyla karşılanmalıdır, sevmeyebilirdir ama bu sevmeme olgusu nefrete dönüşmemelidir aksi takdirde beyin.dll bulunamayandır.
aynı kadın türbanlılığın eşcinsellikten zor olduğunu iddia eden kadındır.not: humeyni, “tahrir’ul vesile” kitabında, benzer şekilde “kişinin 9 yaşında bir kız çocuğuna şehvetle bakmasında, dokunmasında ve sarılmasında bir sakıncanın bulunmadığı, ayrıca kişinin eşiyle arkadan ilişkiye girmesinin helal olduğu” fetvalarını vermiştir.

edit: bu başlıkta islama nefret kusulmamıştır. tamamen kişisel olarak o kadına.
humeyniyi sevmesi ayrı bir ironi ama başka bir konuya değinmek isterim.

02:27 ''insanlar atatürkçülük adına bana zulm ediyorlarsa benden atatürkü sevmemi bekleyemzsiniz''

aslında atatürkü değil atatürkçülüğü sevmiyor karı. çünkü bu ülkede müslümanlara yapılan onca baskı atatürkün değil atatürkçülerin eseridir. yapılan her darbede bu yasaklar artarak katlanmış olup milletin canına tak edince de kurtarıcı olarak rte yi başımıza musallat etmiştir. kadınlarının yarısı başörtülü * olan bir ülkede bunu yasaklarsan illaki bir fırsatçı çıkıp bunu değerlendirecektir. rte de bunu yaptı. ve bu hale geldik. şimdi de debeleniyoruz ki çıkalım bu çamurdan. chp miz cemmatle işbirliğine girdi. mhp miz chp ile işbirliğine girdi ama yine de olmadı. neden mi? çünkü rte halkın duymak istediği şeyi söylüyordu. şimdi geçmiş olsun.

bir kurtarıcı da biz bekleyelim şimdi. ama chp yine gitsin kemal beyi seçsin ki rte daha da güçlensin. *