şafak sezer

bu adama hiç ısınamadım ben. o yüzden rol aldığı hiç birşeyi izlemem.
soğuma sebebim olan türk malı daki rolü son derece iticidir. kendisine saygı duyarım tabi o ayrı mesele. neyse.
şöhretin ağır geldiği tiplere iyi bir örnek, sevmedim sevemeyeceğim de. rol aldığı yapımlarda set ekibi dahil herkesi çileden çıkarttığı, saygısız tavırları ve kaprisleri ile insanlara yaka silktirdiği kulaktan kulağa söyleniyor.
sempatik olmayan; komik olmayan ama piyasada çok tutan komik olmayan komedyen.
yıllar önce "iner misin çıkar mısın" yarışmasıyla üzerimizde çökmüş, komiklikten zerre nasibini almamış, her dizisinde aynı oynayan, her dizisinde aynı kötü esprileri yapan, aynı zorla komik olmaya çalışan, aynı bel altı esprilerle güldürmeye çalışan, bunun dışında sette terör estiren, insanlıktan nasibini almamış tv kişisi (oyuncu diyemiyorum).
sevemedim gitti bu adamı diyordum ki yalnız değilmişim anladım!itici nedense,komik olabilir belki ama birşeyler eksik gibi
özellikle elinde tespihi olan ağır abilerin ve ülkücü takılanların favori komedyeni... küfür duyunca gülenlerin ne kadar çok olduğunu keşfedince köşeyi dönmüş kişi...
türkiye'de komiklik seviyesinin ne kadar düşük olduğunun kanıtı bu adam. hayatımda bu kadar sinir bozucu, sevimsiz ve komik olmayan bir başka insan daha görmedim. oyunculuğu da aynı derecede kötüdür, aynı mimikler, aynı vurgular.. bu adam bile ünlü ya daha da bir şey demiyorum artık.
tip olarak gayet hoş bence.çok güzel fuckbuddy olurdu bundan.
bu antipatik hakkında, özellikle yakından tanıyanlardan hep aynı şeyi duydum : yaramaz herif !
tayyip'in yeni yalakalarındandır. yakında yiğit bulut gibi bu da olursa şaşırmayız.
rte'ye yağ çekip, el öperek kalitesini gösteren oyuncu müsveddesi. ben gezi direnişi'ne destek verdiğinde çok şaşırmıştım. şimdi padişahından özürler dilediğine göre taşlar yerine oturdu.

(bkz: başkası adına utanmak)

(bkz: kolpaçino)
muhtemelen direnişin sadece park yüzünü ve hatta oranın da şarkı/türkü yönünü, sanatçıların gelip gidişini görerek olayın bir tür cihangir/nişantaşı eğlencesi olduğunu zannedip geri kalmamak adına destek verir gibi görünmüş, meselenin ülkeye hakim olan zorbalığa karşı olduğunu ve o zorbaların da kendisinin işvereni olduğunu fark edince el öpüp kendini affettirmeye koşmuştur.

kendisine çok da kızamıyorum zira ondan önce en özgürlükçü, en entelektüel benim diye şişinen ama genç insanlar sokak ortasında öldürülürken zengin muhitlerine dönüp bir de utanmadan direnişçiler hakkında atıp tutan bir dünya insandan kendisine sıranın gelmesi bir hayli sürer.
'özör dölöröm böşbökönöm, yöptöm bör hötö öfföt bönö öhhöööööööö' (göt kılından sonra, sik kılı... hayırlı, uğurlu olsun...)
gdo şafak kolpa şafak.... vs hos bence ama itici
komik ve samimi bulmadığım; boş insan.
hiç bir zaman komik bulamadığım komedyen. yalaka olması bir yana hiç bir güldürücülüğü olmayan nasıl komedyen olduğunu anlayamadığım tiplerden tıpkı şahan gökbakar gibi. gerçi recep ivedik filmini komik bulan bir ülkede yaşıyoruz, neyi anlayamıyorsam
  • /
  • 2