şafak sezer

ambargo yememek için yaladığını yutmuştur. şaşırtmamıştır. sanatçıyım diye gezmesin ortalıklarda. dahi sanatçıyım der bir de kendine bu!
rte gibi bir insanı neden sevebilirsin ki? nasıl bir insan olduğu gün gibi ortada. diyeceğim: âşık filan mı, oldu? nedensiz yere bu kadar sevgi fazla...
yaptığı işler, tavırları, olayları yüzünden pek çoğumuz "o mu, ığğğ" dedi.

sonra gezi olaylarında yol kesmeli bir fotoğrafla aslında ne kadar iyi bir insan olduğu ortaya çıktı, sırtlara alınası hale geldi.

biraz zaman geçti, tekrar bir fotoğrafla aslında ne kadar berbat bir insan olduğu ortaya çıktı, yerlerde sürüklenir hale geldi.

adam neydi ki ne olsun, sen asıl sırtına alırken düşünecektin. bu kadar idolleştirmek niye? şafak sezer'e, okan bayülgen'e, sertab erener'e hayalkırıklığıyla karışık sitem ederken hiç bunu sordun mu kendine?
dünyayı ağızdan çıkan bir söz, ekranda beliren minik bir görüntü üzerinden değerlendirme, sosyal medya üzerinden dünyayı kurtarma, bir oyuncağın daha önceden kırılmış oyuncaklarımızın intikamını alırcasına kapitalizm eşliğinde sonsuzca tüketilmesi, canını çıkartırcasına kırılması odaklı bir saldırganlığın yeni nesnesi. gezi olayları sırasında '' destekliyorum '' diyen her ünlüyü anlamadan dinlemeden sırtımızda taşıdığımız anda sosyal medyada patlak veren '' taçsız kahramanlar '' ın insanın istikrarsızlığı, kolaya kaçma eğilimi, çelişkilerle örülü olması gözardı edilerek geri dönüşleriyle '' düşmanımın dostu '' na dönüşümü ve hatta linçe kadar uzanması, sayfalarca yazılıp çizilmesi pek bi fikrimizin olmadığı, gezi olaylarıyla bağlantısının bir kareden ibaret olduğu bir insan için ne kadar da fazla.

herkesler kare kare gezili fotoğraflarıyla profil sitelerinde partner ararken, parkta yaptığı check-inlerle mayor olurken, gitmediği günlerde bile orada olduğunu söylerken, starbucksa gittiğini check-inlerinde göstermezken pek tutarlı ama şafak sezer döndüğü ve bunu gizlemediği için tek suçlu. sanki adam gezi parkını kurtarmaya and içtiğini söyledi ve sanki hepimiz 2 gün ordaydı, bugünkü yoklamada yoktu, bu sanatçılar şöhret olmak için ordalar diye eleştirirken, millet gezi parkında onlar gezmede tozmada diye insanlar üzerine çarpı koyarken hedeflediğimiz aynılaştırmayla, evde oturacağınıza kıçınızı kaldırın da parka gidin diye sosyal medya üzerinden davetkar! çağrılarımızı yaparken klavye delikanlılığımızı perçinledik, şimdiyse klavye yeni hedefini buldu; suçlu güttüğü politikalarla hükümet değil şafak sezerdir.
"delirttiniz lan beni" temalı arsız resmini görünce ekrana yumruk attım. pişman değilim.
sosyal hayatta tanışma fırsatı bulduğum insanları ezmekten zevk alan insan türü
son komikli filminde başbakanı da oynatmış olması, taktir edilesi büyük komedyen
iner misin çıkar mısın ile başımıza bela olmuş artık inme vakti gelmiş insandır. * *
adnan oktar hocamızda yeryüzü hurileriyle konuya el atmış.

http://ayisozluk.com/lnk/3ea36e
mizahının, sıkıştırılmış bir kağıt kadar beyni olanlarca beğenildiğini gördüğüm, gereksiz bir o kadar da kaypak karakterli, güldürmece şeysi.
yol kesmeli fotoğrafıyla insanlar tarafından şak şaklandığında şunu söylemiştim,

yahu bu popüler kültür maymunu kalabalığı görünce pirim yapmak için gelmiştir dedim kimseler dinlemedi. dolayısıyla son fotoğrafla beni hiç şaşırtmamıştır kendisi bakın ben 26 haziranda kendisi hakkında ne yazmışım göz bu kardeş.

https://eksisozluk.com/entry/34804212
hava leş gibi dönek koktu
kendisi hiç sevmezdim, sevemezdim de. çok itici, yavşak bir karakteri vardı zaten. yanılmamışım ve hakkını kimseye yedirmeden kendi hakkını kendisi verdi.
esprileri berbat, küfür üstünden komedi yapmaya çalışıyor. filmlerini ve dizilerini pek sevdiğim söylenemez.
kolpaçino serisiyle 8-10'u görür diye düşünüyorum. şimdi 3'ü çekmiş. arada çekilenler pek tat vermedi anlaşılan. eh fazla kafa yormaya gerek yok. aynı kadro aynı senaryo ile mekanları değiştirsen yeter. sinemamız çok gelişti vallahi.
gezi zamanı rte'den özür diledikten sonra zerre sikimde olmayandır. dün akıl hastanesine kaldırmışlar.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-...
hastane'deki bu sinir krizi görüntülerinden sonra şimdi de kalp krizi geçirdiği ve ameliyat edildiği haber edilmiş. son halini gördüm video falan paylaşmışlar, kötürüm bir görüntüye level atlamış.  • /
  • 2