sağlam tipler yazsın ekolü

kimin icat ettiğini merak ettiğim ekol. çünkü sağlam tip arayanlar sağlam değil.

hülasa diyeceğim şudur;

"yarrak gibi tiplerin sağlam erkek adıyla kusursuz erkek arayışı çok tuhaf lan, çirkinsin bari mantıklı ol amk."
sanırım beni taşıyabilmeli* diyen ekolün yan dalıdır. ikisi de beygir, katır arar.
zayıf karakterli insanların hornet gibi platformlarda seks arayışları yaparken kullandıkları sikko bir etikettir. sağlam tip nedir, bunu anlamak güç fakat sağlam tiplerin yatağına girmek isteyen gayimiz kendini kusursuz derecede yakışıklı zannetmektedir. bunun elbet psikolojik bir alt yapısı olabilir ama bence anaların oğullarını hep 'yakışıklı oğlum' diye pohpohlamalarının neticesidir bu. nice gudubet suratlı gay, analarının verdiği gazla gereksiz bir özgüven içerisine girip aynaya bakarken 'yav ne yhakıshıklıyım hani' deyip boşalıverirler. sözde kendileri gibi sağlam tip ararlar. malum onların leveli de budur ya, kafaları boş olsa da, eğitimsiz ve kültürsüz olsalar da, keskin hatlara sahip kusursuz bir yüz bu kulvarda yarışanları birinciliğe taşıyabilecek tek faktördür. dolayısıyla bir araya geldiklerinde iki lafı bir araya getiremeyen sözde yakışıklı bu tipler beş dakikada seks edip evlerine dağılırlar. akşam da bir 'bugün de kendim gibi yağuşuklu bi delikanlıyla seks eyledim' sigarası tüttürürler. onlar için kafalarının boş olması sorun değildir, zira sistem de budur ya, iyi bir yerlere tiple gelinen bir çağdayız. neye göre kime göre iyi lafını da yapıştıralım buraya.

sağlam karakter arıyorum diyende de iş yok bence. bunlar hep aşağılık psikolojisinden, kendini yakışıklıyım, sağlam karakterliyim diye inandırmış işte. insan kendinde eksik olan şeyleri arar. bunlarınki de bu hesap. kriterle insan mı aranır amk, pazardan armut mu seçiyorsun.
bide şey var ''sadece elit insanlar yazsın''ne demek olduğunu bile bilmiyorum korkudan yaklaşamıyorum profile açıkcası birden yükselip ''sen elit misin?'' falan diye sorsa ne cevap vericeksin?göt gibi kalır insan o an.kişiden kişiye değişmeyen elitlik tanımı nasıl oluyor bilen yardımcı olsun lütfen...
sağlam tipler yazsın diye ağlayan tipler temsili:
yazarların arasındaki sağlam tipler, -sağlam tipler yazsın, diyenlere yazsın.
geri kalanlar, hiç çekinmeden -sağlam tip aramıyorum, diyenlere yazsın.
saflar belli olsun, biz de rahatlayalım, onlar da. (önemli not : sağlam tip değilim.)