sagopa kajmer'in gezi parkı açıklaması

-alıntı-

resmi twitter hesabından bir açıklama yapan sagopa kajmer, gösterilere ve eylemlere sıcak bakmadığını ifade etti. kajmer açıklamasında, “insanlar bu direniş olaylarına katılmadığım için benden el ayak çekiyorlarmış, daha dinlemeyeceklermiş. yıkıldım sahiden :) gösterilere ve eylemlere sıcak bakmıyorum. bana bölücülük ve anarşistlik geliyor. ben bu fikirdeyim ve yanınızda asla değilim. benden el çek. bırakın herkes kendi hayatına baksın. ben benim hayatıma herkes kendi hayatına. fikirlerimi soruyorlar hala. işte bunlardır benim fikrim. ben de sizler gibi ülkemi seviyorum şüpheniz olmasın. fakat onların düşünceleri bana uymuyor. benim fikrim de onlara uymaz. herkes hayatına...” ifadelerini kullandı.

-alıntı-

eğer doğruysa;

şimdi bu adamın nerelerden geldiği belli bunu anlayabiliriz. ama yaptığı müziğe göre bunu anlamak gerçekten güç. ya rap yapmayı bıraksın ya da yorum. reklamın kötü zamanlaması.
eminim eylemciler yokluğunu çok hissetmiştir sakolpa'nın
hiç bir duyarlılığını göremediğim rapooort, pardon gaz çıkardım. kendine has bir duruşu olduğunu sanıp kafasına göre takılan zat.