serçe parmak tırnağını uzatan erkek

burnunu veya kulağını karıştırmak için düşünülmüş akıllıca bir yöntemin sahibidir.
amerikada olsa, hemen kokainman olduğu iddia edilebilecek olan erkektir. zira bu tırnağa amerikada "cokenail" denmektedir. türkiyede niçin uzatıldığı hakkında bir bilgim yok.
yanılmıyorsam 90lı yılların başında pek bir popülerdi bu hareket. bu tipler birde o zamanlar tavuk götü saç modeli yapardı.
çok itici duruyor bana göre. tırnağın kısası makbüldür.
hey sen, tırnaklı olan! diye çağırdığım arkadaşımın ta kendisidir
beden dilinde serçe parmağa yüzük takmak ile aynı statüdedir. bu tip eylemlere merakı olan birey bulunduğu sosyo-kültürel konumdan memnun değildir ve değişim için özlem duymaktadır.
iğrençliğin öteki yüzü.
genç kızlık dönemlerinde benim de içinde bulunduğum gruba mensup olan erkek.
uzatma amacımı hatırlamıyorum ama annem ''kıçını yıkarken takılır yırtarsın'' deyip beni tüm sülale için de itin götüne sokmuştu. o gün bugün tövbeliyim uzatmaya.
bir erkeğin yapabileceği en tiksindirici eylemler listesinde ilk üçe oynayan hareket. sanırım 90'larda kısa süreli moda da olmuştu. hatırladıkça hala ürperiyorum. bu uzun tırnakla burun ya da kulak karıştıran hanzolar ise hala mevcuttur. birde bu tırnakların kınalı versiyonları vardır ki insanı hayattan soğutur...
diğer bir versiyonu dişini karıştıran erkek modelidir. tırnak arası temizlenmeksizin, o serçe parmak bir anda kürdana dönüşebilir... *
kuaför olması olası erkektir .
nereye kusayım gösterin ben hazırım
tek amaç kürdan olmadığında dişlerimi kurcalamak ya da incelik gerektiren bir iş olduğunda kullanmak. yani öyle estetik olsun falan diye değil yav.
ay yerim ben onları, "bu ne kız?" diye takıldığım geneli hetero tipler
burnunu rahat karıştırabilmek için burun deliğine en rahat giren parmağının tırnağını spatula gibi kullanmak adına yapılan eylem.
türk erkeklerine özgü olduğunu düşündüğüm yaşam biçimi*
kokain çekme çeşitlerinden de biridir aynı zamanda.bunun için tırnak uzatan insanlar tanıdım.*