sevgili koleksiyonu

eskiden sevgili adaylarını etkilemek üzere özenle hazırlanan pul koleksiyonlarının yerini alabilecek günümüz uyarlaması. teknolojinin gelişimi ve etiketlenme merakımızın birleşmesiyle ortaya çıkan başkaları üzerinden kimliklenme serüvenimizin bir parçası olduğunu sandığımız görece sevgililerin profil altında listelenmesiyle elde edilebilecek sanal koleksiyon. hem böylece ilişki durumumuza eski sevgililerini gözden geçiriyor ibaresi eklenerek ilişkilerden beklentilerimiz daha gizemli hale getirilebilir.

(bkz: pul koleksiyonu)
(bkz: kıl koleksiyoncusu)
herkes aynı tepsiden yemek yiyor, dolayısı ile herkes herkesin sevgilisi doğal karşılamak lazım...
ilişkiler o kadar kısa sürüyor ki, bir çok kişi bir çok diğer kişiyle ilişki yaşayabiliyor. açık ilişki kavramını da düşününce korkucak bir boyut.

benim böyle bir kolleksiyonum yok, bana kollesiyonlarınızı gösterir misiniz? *
madem öyle fihriste sıralanması şarttır. tukaşı karıştırıp yazık olduklarında artık ne deselerde faydasızdır. çok batırıp sıvayan görülür.
bu kolleksiyonu yapanlar aslında ilişkilerini tam bitirememişlerdir bi yandan ki saklama ihtiyacı duymuşlardır. her an bitmiş bir ilişkinin tekrar başlaması söz konusu olabilir bu tür kolleksiyoncu bünyelerde. bir sonraki sevgili adayına önceki sevgililerinin çük boylarını, en keyif aldıkları seks maceralarını anlatanlar vardır ki uzak durulasıdırlar.
koleksiyon sahiplerinin kendi kendilerinin ahlak zabıtası olmaları herkesin hayrınadır.
hani tutarsız insanlar vardır, değer vermeyen kıymet bilmeyen.
kanatsız melek misali, masumhane tavırlar sergileyerek, kendilerine bol bol sevgili bulmaktadır ve aynı anda ciddi rakamlarda sevgili idare etmektedirler.
birde bu gibi kişiler kendilerini bi b*k sanır, ben şununla takılıyorum bununla sevgili oldum o da çerez anlatır da anlatır...
nasıl bir ar damar barındırmaktadır lar bilemem, ama tek bildiğim erkeğin orospusu kadının orospusundan beter olduğu.