sevgilinin evinde uyunulan ilk gece hissedilenler

yatış pozisyonuna, o an akıldan geçenlere hatta aç ya da tok yatma durumuna göre değişiklik gösteren hissiyat.

genelde uyumama ile noktalandığı varittir. bilen bilir, o an orda bulunuyor olmanın bile yettiğı bunun dışında ne varsa alayının saçma geldiği anlardır bunlar. sevişmek ya da konuşmak en güzelidir. ne yaşanırsa yaşansın özeti "şu dünyada seni en güzel ben anlatırım, beni de en güzel sen dinlersin."dir.
acaba buradan sağ çıkabilecek miyim? manyak olmasın şimdi bu amanııııın. tuvaleti temiz mi acaba? buzdolabından yemek aşırsam bir şey dermi acaba?
-lan bu hayvanla ben bi ömür napıcam herif horlamıyor mubarek öluyor resmen.
-ama cok tatlııı.
-bunun horlamayan ust modeli olsa iyiydi.
-sevişirken cok pasif kendimi ölü sevici gibi hissediyorum .
başta yanyana uyumasak diye düşünülür sonra sadece sarılarak uyuycaz diye aynı yatağa gidilir. olayın sarılarak uyumaktan çıkması için sarılma pozisyonu alırken elinizin yanlışlıkla pipsine falan değmesi sebep olabilir. utanırsınız hafiften. ama sakın pardon diyip olayı iyice belletmeyin. aksi halde karşı tarafın önemli değil denmesi olay iyice meşrulaştırılırsa o sadece sarılıp uyuycaz olayı tamamen yalan olur.
bi kere hemen uyunmaz. hatta gece boyunca çok uyunduğu söylenemez.üstünü çıkarsan mı falan diye başlar bu olaylar. uykusu hafifse uyurken izleyemezsiniz onu. tedirgindir çünkü. ilk defa eve atıyorsa sizi demek... ama garip bi güven içinizin rahat olmasına sebep olur. siz baya bildiğin uyursunuz. öpünce susan hafif bir mırıltıyla uyursunuz hatta. o sizi izler. istediği zaman uyandırır sarılır öper falan. güzeldir yani
yakında hissetmeyi başaracağım his.