sevişmek ile sikişmek arasındaki farklar

iki beden istedikten sonra her yol yataktan geçer ve bu başlıkta .. oynaşmak birinci ayak, sevişmek ikinci ayak ve şikişmek ise finalini oluşturur.
sikişmekte en azından bir erkek yer alır, sevişmek ise herhangi iki kişi arasında yaşanabilir.
birbirinin takipçisi olan yatak aktivitesi, sevişilir akabinde sikişilir ve bir sigara yakılır. mutlu son
birinde ruh vardır. diğerinde ise sadece giren çıkanla ilgilenirsin. sikişmek ruhta derin çelişkiler ve hasarlar bırakır. sikişmeyi seviyorsan eğer düşünmeyeceksin. amma velakin sevişmek dediğin dil dolamak, dokunmaktan ötedir bence. sevişinceye kadar sikişmekle geçer ömür. sonra sikişmeninde manası kalmaz. sevilmek ve sevmek gerkir sevişmek için.
sevişmek bir ömür sürebilir, sikişmek 5 dk.
sikiş partnerinde beden kafidir, sevişirken ruhu olan bi adama ihtiyaç duyarsın
birinde seversin, diğerinde sikersin_sikilirsin
sevişmek iki beden arasındaki sevgi alışverişidir, sikişmek sadece sıvılarını paylaşımıdırseninle bir dakika umutlandırıyor beni..
bir dakika siliyor canım yılların özlemini.

sex iki türlü benim için. biri sikişmek; yaşanan cinsel eylemden bağımsız olarak harala gürele yaşanan cinsel eylem
sevişmek: sevdiğinle yaşanan her şey....sex sadece bonus. hepsi bu.
sevişmek tecrübe ister anlayış gerektirir... sikismek doğanın kanunu soyun devamı için gerekli
sevişmek işteşlilik taşır. sen sevişirken o seyretmez.
sikişmek karşılıklı olan bir eylem değil. aynı anda birbirini tokmaklama becerisi olan çiftlere bir şey demiyorum afedersin.
birincisi herhangi bir fuck buddy ile, ikincisi sadece sevgiliyle yapilir.
söylemler arasındaki fark yanlış düşündürüyor aslına bakarsanız sizi birisi çok fazla masum gibi görünürken ki burada bahsettiğim sevişmek benim için sikişmekle aynı şeydir ama sikişmek biraz daha argo ve herkesin duymak isteyeceği bir şey değildir sonuçta sevişirkende sikişirkende aynı olguları icra ediyoruz.
aslında işin kelime köküne inersek sevişmek sevme eyleminin karşılıklı yapılma halidir(-işmek yardımcı fiili) sikişmek dediğinde de karşılıklı yapılır ama konu sevmek değil sikmek/cinsel birliktelik hali içinde olmaktır. haa sikişirken sevmek olmaz mı bal gibi de olur.yani bazı durumlara çok derin anlamlar yüklemeye mahal yoktur sadece kelimeler anlam kazanmış/yitirmiştir.
aslında ikisi arasında hiçbir fark yoktur. olmamalıdır. bu fark tamamen insan sevdiğini siker mi mantığından doğmaktadır. oysa insan sevdiğini sikmelidir de. öyle duygusallı "canın acıdı mı minik prensesim?" tadında bir cinsel ilişkiye kim kaç zaman dayanır merak ediyorum. hem fuck buddy olarak gördüğün insanı da elbette istemişsindir bir şekilde ki yatmışsındır illa olayın içinde aşk aramak yanılgıdır.
sikişmek kelimesi bile insanda bir huzursuzluk yaratıyor, en azından bende. hayatım boyunca sikişmeyi ilk plana koymadım. hiç mi yapmadın, hiç mi çok hoşlandığın biriyle sikişmedin dersen evet yaptım; ancak çok mu memnun kaldın dersen hayır. sevişen insanlar zamanla birbirini daha iyi tanır, ne yapılırsa karşı tarafın hoşuna gider, ne yapılırsa gitmez, her şeyi öğrenebilir. arada sevgi vardır. sikişmede sadece kendini düşünürsün, karşı taraf umrunda olmaz. gerekli hazzı aldın mı, tamamdır.

ilişkiden sonra iki kelime konuşamayacaksan ne anlamı var.
işin içine ruhunu katıyorsan zaten sevişiyorsun demektir sikişmek kelimesi kulağı tırmalıyor çok yabani
sevişmek sikişmeye hazırlıktır, tensel uyumu anlamanın ve özel anlarıı paylaşmak ve en nihai sonuçta tam birleşme öncesi tüm duyguları şelale gibi akıtmaktır. ikisini de çok severim.
sevişmek sevmekten gelir, sikişmek sikmekten. bu kadar basittir aslında.
herhangi bir cinsel birleşme esnasında partnerin suratındaki zevki görmek sana çok fazla zevk veriyorsa bu sevişmektir. sikişmekse bir delip bulayım gireyim kafasıyla yürüyen deliği, pardon partneri güzelce yatırıp orada kim olursa olsun fark etmeyecek şekilde hunharca sikmektir.
  • /
  • 2