shameless

8. sezonu iple çektiğim dizi. izleyin izletin ( hetero arkadaşlarınıza izletecekseniz fiona'nın işi pişirmediği bir bölüm bulmanızı öneririm yoksa sizden fiona' nın yattığı her bölümün dakikasını falan isteyebiliyorlar.) genel izleyici kitlesi gibi ben de bir ıan-mickey fangirlüyüm. bir de debs'i bu kadar gömmeyin ya napsın kız gördüğünü yaşıyor. azıcık salak olsa da diziden kopsa üzüleceğim bir karakter olurdu bence.
 spoiler!
sheila gitmemeliydin be anacım :/
8x1 ile chub arkadaşlara güzel göndermelerde bulunmuş dizi. sizi merhametli tombiş tontişler sizi.
8 değil 18 sezon olsa da sıkılmadan izleyeceğim dizi
ilk gay heyecanım. bir yaz günü başlamıştım 9. sınıftım. daha önce bir gayin bu kadar güzel anlatıldığı bir dizi/film izlememiştim. porno izler gibi heyecanla ve ailemden gizli bir şekilde balkonda ian gallagher'ın hayatını izliyordum. çok özlüyorum o günleri tüm hisler çok farklıydı. o günlerde bu dizi içime su serpiyordu. kendimden başka bir gayın olduğunu bilmek onu izlemek çok güzeldi.
sonunda gallavich mastürbasyon u da kendisi de bitiyor. final sezonu yazın. çok şükür.
ablamla başladığım ama 3. sezondan sonra nedense izlemediğim dizi. ablam izle diyip tutturuyor ama artık uzun sezonlu dizi izleyemiyorum. ama 3 sezonda izlesem fuck you steve ve fiona sana çok üzülüyorum diyebilirim.
zaten eski güzelliğinden eser kalmamıştı dizinin, üstüne emmy rossum'a yol verdiler iyice battı.
  • /
  • 4