siberalem.com

ecza dolabi onunde fotograf cekinen (arka plan anksiyete ve depresyon ilaclari) durustluk takintili hetero kadinlar, abaza hetero erkekler, siir dolu profiler, gunes gozlukleriyle kazik gibi durunca vaay karizma olmusum lan gencler, tikicanlar ve onlara ozenenler, benim nerem fake fake diye inleyen avm kizlari ile dolu rezil site. araya bir iki gaycan serpistirilmis bir ask ve sevgi tufani, bir yalnizlar kervanidir siberalem.com.
eşcinselliğin e sini bilmediğim zamanlar, onun bunun götüne baktığımı farkederek noluyo bana lan deyip bu dunyada bir ben bir de zeki müren modundayken, bi gün msn açarken yanında açılan ek pencerede reklamına denk geldiğim ilk göz ağrım.

reklam içeriğinde bi adamın boydan resmini görüp off bu ne biçim......bi tıklayayım da neyin nesiymiş deyip tıkladıktan sonra üye olmayı dayatması, ondan sonra mesajlara getirdiği kısıtlamalardan dolayı ikinci bi üyelik açıp selam bile vermeden msn aderisimi yazmama sebep olmuştur.

daha sonraları işi yavaş yavaş çözmemle birlikte facesini eklediğim amcaların öneriler kısmında çıkan buğday sarısı tenli arkadaşları, beni benden alan çıplak gögüs ve göbekleriyle bir virus gibi ortamın içinde yayılmama yol açmıştır.


her ne kadar beni kötü yola düşüren bir site olsa da, o zamanlar benim en masum olduğum zamanlardı. asıl kaşarlığım gabileyle tanışmamla birlikte başlayıp onunla sınırlı kaldı. hornet, growlr gibi app ler hiç bi zaman bana çekici gelmedi.