siddhartha

yeni sözlük yazarı. ilk 3. nesil yazarımızdır aynı zamanda. hoşgeldin.

(bkz: askk)
herman hesse romanı. sürükleyicidir, dili ağır değildir ve bir bakış açısına göre eşcinsel alt metne sahiptir. siddhartha nın ona biçilen rolü reddetmesi ve kendi aydınlanma yolculuğuna çıkması en azından anarşisttir.
açıkçası sadece bir grup müzisyen olarak bilirdim ki bildiğim tek parçaları "my dice" idi. hakkında daha çok bilgi toplamak gerek hmm. ayrıca yeni yazarımız hoş gelmiş!!
hoşgelmiş, sefalar getirmiştir. soyumuzun devamını getirecek 3.nesilin yazarcanlarından. klavyene kuvvet. *
3. nesle olan inancımı doruklara çıkartan yazardır. an itibariyle girdiği içi dolu "entry"lerle sözlüğü renklendirmiştir.
herman hesse'nin 1946 nobel edebiyat ödülünü alan romanı bana sözlük ismimi sağlamıştır. çok etkilendiğim bu kitabın kahramanlarından siddhartha ve govinda yaşamımda ciddi bir serüveni oluştururlar.kitaptan çok fazla alıntı yapmak istiyorum ama şimdilik bu yeterli gelebilir : "sözcüklerin renkleri yok, kenarları köşeleri yoktur, bir korkudan, bir tattan yoksunlar. senin huzura kavuşmanı engelleyen de budur belki, o pek çok sözdür belki."
hesse'nin demian ve siddhartha kadar bilinen romanı bozkırkurdu okunacaklar listesine alınmalıdır.
kendisini sözüğe kazandırmaktan çok mutluyum gerçekten değerli bir yazar olacağına gram şüphem yok... onu tanıdığım için daha da mutluyum, onu ifade ederken şunu diyebilirim sadece sesini duymak bil o gün daha keyifli hissetmeye yeter.
hoş sohbet, sıcacık samimi ve inanılmaz pozitif, işte bu adam için kısa ve öz bilgi bunlar.
hoşgeldin!
gerçek bir entry makinası dır, takip edilesi entryleri ve açtığı başlıklarla beğenimi kazanmıştır. eyvallah
tek rakibim thy değilmiş dediğim kişi
izmitlerden kalkıp onca işinin arasında arkadaşlarına ayırdığı vaktinden çalarak ayı sözlük ikinci ankara zirvesine katılma inceliğini göstermiş yazarcan. daha önce de muhabbetimiz olduğu için sanki yıllardır tanıdığım bir arkadaşımı görmüş gibi oldum ilk gördüğümde. muhabbeti hoş, arkadaş canlısı ve biraz çekingen arkadaşım benim. bıyıklarınla ilgili söylediğim şeye biraz bozuldun sanırım ama inan kötü niyetle yapılmış bir benzetme değildi o* çok yakışıklısın cidden* fasıl zirvesinde daha çok sohbet edeceğiz bunu saymıyorum. sevimli arkadaşınla en kısa zamanda yine bekliyorum.
astral gay'in asla sevişemeyeceği kişidir.
ayı sözlük ikinci ankara zirvesi nde tanışma fırsatını yakaladığım, neşeli ve güler yüzlü yazarcan. * izmit'den kalkıp ankara'ya gelip, zirveye de teşrif ettiği için teşekkür etmek lazım; hem kendisine, hem de arkadaşına. * bi' nevi benim sebep olduğum 'ülkücü' olayı için de ne desem bilemedim. * ama hep bv bear'ın işleri bunlar. *
cubboy bu konuyu uzatmaktan çekiniyorum ancak bv bear bana ülkücü demeseydi iyi olurdu. *
28 yıllık ömrümde belki de aldığım en samimi hediyeyi bana layık görmesiyle bir kez daha ne kadar doğru arkadaş seçimleri yapabildiğimi bana kanıtlamış. hayatımın bundan sonraki kısmında her zaman çok sık görüşemesek de bir yerlerde olduğunu bilmekten mutluluk duyacağım çok özel bir insan.*
bv bear 'a teşekkürlerini sunan kişidir. *
neden sigara içiyorsun sorusuna verilebilecek alternatif cevaplar başlığına girdiği (bkz:#125274) numaralı entrysi ile hem aktif olduğunu sözlükte vurgulamaya çabalayan hem de oral seksi sadece pasiflerin yaptığını düşünen yazar.
muhyittin şekur hastası yazar.


nehirlerin gücüne bir kez daha inanmamı, onlara yeniden aşık olmamı sağlayan hermann hesse romanıdır.